Apple Watch AFib History اکنون در هند در دسترس است. در اینجا نحوه تنظیم و استفاده از این ویژگی آورده شده است

برنامه Health را در آیفون خود باز کنید و به آن بروید مرور > قلب.

 • افرادی که قبلاً مبتلا به AFib تشخیص داده شده اند، می توانند با این ویژگی وضعیت فیبریلاسیون دهلیزی را در یک دوره خاص درک کنند. کاربران همچنین می توانند PDF الگوهای AFib خود را با پزشک خود به اشتراک بگذارند. آنها همچنین می توانند عوامل سبک زندگی را که ممکن است بر وضعیت سلامتی آنها تأثیر بگذارد، ردیابی کنند.

  چگونه ویژگی تاریخچه AFib را تنظیم کنیم؟

  در مناطق منتخب، اپل به کاربران اجازه می دهد تا داده های تاریخچه AFib خود را در یک PDF به اشتراک بگذارند. PDF را می توان با مخاطبین به اشتراک گذاشت، در برنامه Files ذخیره کرد، یا AirDropped را در دستگاه دیگری با رفتن به گزینه‌ها > صادرات PDF > دکمه اشتراک‌گذاری.

  AFib یک ریتم قلب نامنظم است که در آن حفره های فوقانی قلب با حفره های پایینی هماهنگ نیستند. این می تواند منجر به نارسایی قلبی یا لخته شدن خون در قلب شود. اپل ویژگی AFib History را با watchOS 9 سال گذشته در جریان WWDC 2022 پس از دریافت تاییدیه از سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) معرفی کرد. اکنون، اپل در دسترس بودن AFib History در هند را اعلام کرده است. با این قابلیت، کاربران می توانند فرکانس ریتم قلب خود را که نشانه های AFib را نشان می دهد، ردیابی کنند. در حال حاضر در این کشور برای کاربران اپل واچ سری 4 به بعد که روی watchOS 9 اجرا می شوند در دسترس است.

  انتخاب کنید ادامه هید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تاریخچه AFib، نتایجی که ممکن است ببینید و عوامل زندگی.

 • انتخاب کنید آره برای نشان دادن اینکه توسط پزشک تشخیص داده شده است AFib دارید و ادامه را انتخاب کنید.

 • با توجه به صفحه پشتیبانی اپل، ویژگی AFib می تواند توسط افراد 22 ساله و بالاتر که قبلاً به این بیماری مبتلا شده اند استفاده شود. هنگامی که مصرف کنندگان هر گونه درد را احساس می کنند، ضروری است که به دنبال درمان پزشکی باشند. کاربران باید حداقل 12 ساعت در روز به مدت پنج روز در هفته از ساعت اپل استفاده کنند تا تخمین‌های تاریخچه AFib را به طور مداوم دریافت کنند. همچنین، ضربان قلب و تشخیص مچ باید در دستگاه فعال باشد.

  قبل از تنظیم AFib History مطمئن شوید که iPhone و Apple Watch شما به ترتیب بر روی آخرین نسخه‌های iOS و watchOS اجرا می‌شوند. برای تنظیم این ویژگی می توانید مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. می توانید تخمین AFib History را با رفتن به مشاهده کنید مرور > قلب > تاریخچه فیب در برنامه Health در آیفون شما. اگر تاریخچه AFib را در موارد دلخواه خود ذخیره کرده اید، می توانید از تب Summary نیز به آن دسترسی داشته باشید.

   اپل واچ دارای ویژگی‌های مختلفی است که می‌تواند معیارهای سلامتی مختلف مانند اکسیژن خون (SpO2)، ضربان قلب، زمان خواب، تعداد تنفس و غیره را ردیابی کند. اکنون، اپل در دسترس بودن ویژگی تاریخچه فیبریلاسیون دهلیزی (AFib) در هند را اعلام کرده است. این به کاربران اجازه می‌دهد تا ردیابی کنند که قلب آنها چقدر نشانه‌های AFib را نشان می‌دهد و فاکتورهای حیاتی را که می‌توانند بر شرایط قلب تأثیر بگذارند، ثبت کنند. کاربران همچنین می توانند PDF الگوهای AFib خود را با پزشک خود به اشتراک بگذارند. غول کوپرتینویی ویژگی AFib History را در سال گذشته با عرضه watchOS 9 در خارج از کشور معرفی کرد. این ویژگی ردیابی سلامت با اپل واچ سری 4 و مدل های جدیدتر در کشور سازگار است.

   اپل واچ یک دستگاه پزشکی نیست، اما این ویژگی فوق‌الذکر می‌تواند در نظارت بر وضعیت سلامت مفید باشد، اگر متوجه چیزی غیرعادی شدید، توصیه می‌شود از کمک پزشکی استفاده کنید.


   اپل اولین هدست واقعیت ترکیبی خود را با نام Apple Vision Pro در کنفرانس سالانه توسعه دهندگان خود به همراه مدل های جدید مک و به روز رسانی های نرم افزاری آتی رونمایی کرد. ما درباره همه مهم‌ترین اعلامیه‌های این شرکت در WWDC 2023 در Orbital، پادکست Gadgets 360 صحبت می‌کنیم. Orbital در Spotify، Gaana، JioSaavn، Google Podcasts، Apple Podcasts، Amazon Music و هر جایی که پادکست های خود را دریافت می کنید در دسترس است.
   پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.   منبع

   ضربه زدن تاریخچه AFib و انتخاب کنید برپایی و ضربه بزنید شروع کنید.