Ark: Survival Ascended دیگر با Ark 2 همراه نخواهد بود، اما گرانتر خواهد بود: جزئیات

پیش از این، فرض بر این بود که Studio Wildcard ریمستر Ark را به‌عنوان یک ارتقاء رایگان ارائه خواهد کرد. در پست وبلاگ آمده است: «در ابتدا، زمانی که ما برای اولین بار به ارتقای Unreal 5 فکر می کردیم، برنامه ریزی کردیم که فقط نسخه نینتندو سوییچ بازی را پورت کنیم و محدودیت های گرافیکی مورد نیاز برای آن سخت افزار را لغو کنیم. ما قصد نداشتیم پتانسیل فناوری جدید را به حداکثر برسانیم، تغییرات جدیدی در گیم پلی ارائه نکنیم، و قرار نبود تغییرات مهمی در طراحی ایجاد کنیم که بر روی داده های ذخیره موجود تأثیر بگذارد.» پس از بررسی دقیق، توسعه‌دهندگان به این نتیجه رسیده‌اند که این «بهترین نتیجه» است و توضیح داده‌اند که چرا به‌سادگی نمی‌توان این ارتقا را در بازی موجود Ark پیاده‌سازی کرد.

بررسی کامپیوتر The Last of Us Part I

استودیو Wildcard ادعا کرد که تغییراتی که برای ما در نظر گرفته‌اند قابل اجرا نیستند – این باعث می‌شود اطلاعات ذخیره‌سازی باطل شود، برخی از مدها غیر کاربردی شوند و باعث برخی نقص‌های گیم‌پلی شوند. این همچنین یکی از دلایلی است که تیم قصد دارد شبکه رسمی ASE – سرورها – را در تاریخ 31 آگوست به صورت آفلاین غروب کند و اساساً پایگاه بازیکنان موجود را از بین ببرد، زیرا آنها مجبور به خرید ریمستر جدید هستند. ذخیره‌ها برای استفاده در سرورهای غیررسمی و جلسات میزبانی شده توسط بازیکن، علاوه بر قابلیت تک‌نفره، در دسترس خواهند بود.

Ark: Survival Ascended اکنون جداگانه فروخته می شود اما گران تر خواهد بود. هفته گذشته، توسعه‌دهندگان بازی بقای دایناسور تأیید کردند که Ark 2 تا اواخر سال 2024 به تعویق افتاده است – جای تعجب نیست، با توجه به اینکه هنوز هیچ فیلمی از آن ندیده‌ایم. در همان زمان، استودیو یک ریمستر مستقل Unreal Engine 5 را اعلام کرد که در ماه آگوست به عنوان یک بسته نرم افزاری 49.99 دلاری (حدود 4098 روپیه) در کنار دسترسی به Ark 2 در دسترس خواهد بود. با این حال، پس از واکنش شدید طرفداران از هفته گذشته، تیم به این نتیجه رسیده است. اکنون تصمیم گرفته است که نسخه بازسازی شده را به صورت جداگانه با قیمت 59.99 دلار (حدود 4198 روپیه)، در رایانه های شخصی، PS5 و Xbox Series S/X بفروشد. تمام الحاقاتی که در ابتدا قرار بود به صورت جداگانه فروخته شوند، اکنون در بسته گنجانده می شوند.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

Ark: Survival Ascended در ماه آگوست برای PC، PS5 و Xbox Series S/X عرضه خواهد شد. در همین حال، Ark 2 به طور جداگانه در اواخر سال 2024 برای PC، Xbox Series S/X و Xbox Game Pass منتشر خواهد شد.

از آنجایی که Ark 2 فقط برای PC، Xbox Series S/X و Xbox Game Pass عرضه می شود، نسخه PS5 Ark: Survival Ascended در ابتدا 39.99 دلار (حدود 3278 روپیه) قیمت داشت. (این بسته شامل دسترسی به Ark 2 نبود.) اما اکنون، قیمت بازی در تمامی پلتفرم‌ها برابر خواهد بود و گرافیک مدرن، حالت عکس، پشتیبانی از Nvidia DLSS، بهبودهایی در ایجاد و شخصی‌سازی کاراکتر، چندنفره کراس پلتفرم، ارائه می‌شود. و بیشتر. با این اوصاف، در اینجا لیست کامل محتوای داخلی که از Ark: Survival Ascended انتظار می رود، در کنار پنجره های راه اندازی آنها آمده است:

  • جزیره (در زمان راه اندازی)
  • Survival of the Fittest: انواع نقشه جزیره و زمین سوخته (در زمان راه اندازی)
  • زمین سوخته (در هنگام پرتاب)
  • Aberration (منتشر شده توسط Q4 2023)
  • Extinction (منتشر شده در Q1 2024)
  • Genesis Part 1 (منتشر شده توسط Q1 2024)
  • Genesis Part 2 (منتشر شده توسط Q2 2024)
  • همه نقشه‌های ایجاد شده توسط جامعه نیز در طول زمان در سال 2024 منتشر می‌شوند (فجوردور، راگناروک، مرکز، جزیره گمشده، والگوئرو، جزیره کریستال)