Avatar: The Way of Water در سایت‌های تورنت، شبکه‌های دزدی دریایی پیش از انتشار در هند به بیرون درز کرد

نقش های دوم وجود دارد آواتار فیلم برای CCH Pounder در نقش رهبر معنوی اوماتیکا معت، جیمی فلاترز در نقش جیک و نتیام اولین‌زاده نیتیری، بریتانیا دالتون در نقش فرزند وسطشان لواک، ترینیتی جو لی بلیس در نقش کوچک‌ترین توک، بیلی باس در نقش رونال و دختر تونواری، تسیریا، فیلیپ گلجو در نقش پسرشان آئونگ، دوان ایوانز جونیور در نقش روتکسو، شکارچی مرد متکاینا، مت جرالد در نقش سرجوخه دوم کواریچ، لایل وینفلیت، و جک چمپیون در نقش پسر نوجوان مایلز “اسپایدر” سوکورو که با سالی ها زندگی می کند.

به کارگردانی کامرون، بر اساس فیلمنامه ای که او با ریک یافا و آماندا سیلور (ظهور سیاره میمون ها) نوشته است، آواتار: راه آب با بازی سم ورتینگتون در نقش نیروی دریایی سابق انسان و اکنون رئیس قبیله ناوی اوماتیکایا، جیک سالی. زوئه سالدانا در نقش کماندار متخصص و همسر جیک، نیتیری، سیگورنی ویور در نقش دختر نوجوان خوانده‌شان کری، استفن لانگ در نقش سرهنگ مایلز کواریچ که از مردگان به عنوان آواتار با خاطرات انسانی بازمی‌گردد، کیت وینسلت در نقش رونال از قبیله متکاینا، و کلیف کورتیس. به عنوان رئیس قبیله متکاینا و تونواری شوهر رونال.

علاوه بر این، آواتار: راه آب همچنین جوئل دیوید مور به عنوان عضو برنامه آواتار، دکتر نورم اسپلمن، دیلیپ رائو در نقش دانشمند برنامه آواتار، دکتر مکس پاتل، ادی فالکو در نقش فرمانده جدید پایگاه انسانی پاندورا، ژنرال فرانسیس آردمور، برندن، حضور دارند. کاول به عنوان رئیس شکارچی دریایی، کاپیتان میک اسکورزبی، و جمین کلمنت در نقش زیست شناس دریایی، دکتر یان گاروین.

اولین نسخه قانونی لو رفته از Avatar: The Way of Water در سایت‌های تورنت حوالی ساعت 11 صبح روز پنجشنبه، 15 دسامبر، با برچسب “CAM” نشان داد که با دوربین فیلمبرداری در سینماها فیلمبرداری شده است. دومین آواتار فیلم چهارشنبه در بلژیک، دانمارک، مصر، فنلاند، فرانسه، آلمان، هنگ کنگ، اندونزی، ایتالیا، هلند، کره جنوبی و سوئد منتشر شد. پنجشنبه در استرالیا، برزیل، اسرائیل، مکزیک، پرتغال، سنگاپور و تایلند؛ و جمعه در هند، ایالات متحده، بریتانیا، چین، ژاپن و سراسر جهان منتشر می شود. طبق نظرات و اسکرین شات ها ریپ های غیرقانونی دوم آواتار ریپ های فیلم دارای یک واترمارک دائمی برای یک وب سایت قمار و شرط بندی آنلاین هستند. آن‌ها به‌صورت دیجیتالی روی ضبط لو رفته درج شده‌اند.

خوشبختانه برای دیزنی، استودیو قرن بیستم، و بازیگران و گروه آواتار: راه آب، کیفیت ریپ‌های غیرقانونی آواتار 2 که توسط دوربین ضبط شده است، کاملاً وحشتناک است. با توجه به اسکرین شات‌های در دسترس عموم، Gadgets 360 می‌تواند تشخیص دهد که مشکلات شدیدی در وضوح، جزئیات، کنتراست، برش و/یا رنگ دارند. برای جلوگیری از اسپویل شدن هر قسمتی از فیلم، هیچ اسکرین شات ارسال نمی کنیم. گجت 360 نتوانسته است کیفیت صدا را تأیید کند، اگرچه نظرات کاربران نشان می‌دهد که صدای آن پژواک، خفه و سخت است. لو رفتن کامل فیلم Avatar 2 فقط این واقعیت را تقویت می کند که باید فیلم را زمانی که به طور رسمی در سینماهای محل زندگی شما در دسترس قرار گرفت، تماشا کنید.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

Avatar: The Way of Water – فیلم جدید جیمز کامرون که جمعه در هند اکران می شود – در سایت های تورنت و شبکه های دیگری که دزدی دریایی را فعال می کنند، در نسخه های مختلف کیفیت و اندازه فایل (از 600 مگابایت تا 4 گیگابایت) به بیرون درز کرده است. در حالی که با توجه به اسکرین شات های پیوست شده و نظرات کاربران که مشروعیت آنها را تایید می کند، اکثر کپی ها مسلماً واقعی هستند، برخی از آنها تقلبی هستند و صرفاً به عنوان دامی برای بارگذاری ویروس ها، بدافزارها و هر چیز دیگری در رایانه افراد غیرمعمول وجود دارند. اما حتی با آن موارد واقعی، کپی های غیرقانونی دوم آواتار فیلم ها به طور حیرت آور کیفیت پایینی دارند و احتمالاً پر از تبلیغات هستند. Gadgets 360 اشتراک‌گذاری غیرقانونی فایل را تایید نمی‌کند. این خلاف قانون است و فیلمسازان مستحق دریافت پول برای محتوایی هستند که ایجاد می کنند.

آواتار: راه آب جمعه 16 دسامبر در سینماهای هند به زبان‌های انگلیسی، هندی، تامیل، تلوگو، مالایالام و کانادا اکران می‌شود.