BCCI تیم های لیگ برتر زنان را از نمایش تبلیغات رمزنگاری منع می کند

در اصل، WPL تورنمنت خواهر لیگ برتر محبوب هند (IPL) است که در سال 2008 آغاز شد. امسال اولین باری خواهد بود که بازیکنان کریکت زن از سراسر جهان، تقسیم شده در پنج تیم، در یک مسابقه بیست و چند ساله با هم رقابت خواهند کرد. قالب

سال گذشته، IPL با صرافی‌های هندی CoinSwitch و CoinDCX همکاری کرد که هر دو پلتفرم‌های خود را در طول مسابقات پربیننده تبلیغ کردند. بعداً، BCCI نمایش تبلیغات کریپتو را در طول IPL نیز ممنوع کرد.

هند در حال کار بر روی تدوین قوانین پیرامون بخش کریپتو است. تحت ریاست جاری G20، این کشور با صندوق بین المللی پول (IMF) برای ایجاد قوانین رمزنگاری که در سطح جهانی کار می کند، همکاری می کند.

هیئت کنترل کریکت در هند (BCCI) همه تیم‌هایی را که در لیگ برتر زنان آینده (WPL) بازی می‌کنند از امضای قرارداد با تبلیغ‌کنندگان مرتبط با رمزارز منع کرده است. فدراسیون توصیه‌ای 68 صفحه‌ای صادر کرده است که بایدها و نبایدها را برای همه تیم‌ها قبل از پخش زنده لیگ در 4 مارس ارائه کرده است. مقامات هندی نگران هستند که این تبلیغات بینندگان را در معرض خطرات مالی قرار دهد. همراه با تبلیغات کریپتو، کسانی که بازی‌های قمار و استفاده از تنباکو را تبلیغ می‌کنند نیز به لیست ممنوعه BCCI اضافه شده‌اند.

اش گاردنر استرالیایی و نات اسکایور-برونت از انگلیس به عنوان گران ترین بازیکنان خارجی انتخاب شده توسط تیم های WPL ظاهر شدند و مبلغی معادل روپیه داشتند. 3.2 کرور و روپیه. 3.4 کرور به جاینت گجرات و سرخپوستان بمبئی. خمیر هندی اسمریتی ماندانا گران‌ترین بازیکن حراجی بود که قیمت آن 500 دلار بود. 3.4 کرور به رویال چلنجرز بنگلور. دیپتی شارما، بازیکن همه کاره کریکت، دومین کریکت گران هندی در این حراجی بود که قیمت آن 2000 روپیه بود. 2.6 کرور به UP Warriorz، در حالی که کاپیتان هند Harmanpreet Kaur توسط سرخپوستان بمبئی با 1.8 کرور ربوده شد.

این کشور تاکنون یک رویکرد سختگیرانه را برای محافظت از شهروندان خود در برابر قرار گرفتن در معرض صنعت بی ثبات حفظ کرده است. سال گذشته، هند افراد مشهور و اینفلوئنسرها را از امضای قرارداد با شرکت های مرتبط با رمزارز منع کرد.


OnePlus 11 5G در رویداد راه اندازی Cloud 11 این شرکت راه اندازی شد که همچنین شاهد معرفی چندین دستگاه دیگر بود. ما در مورد این گوشی جدید و تمام سخت افزار جدید OnePlus در Orbital، پادکست Gadgets 360 صحبت می کنیم. Orbital در Spotify، Gaana، JioSaavn، Google Podcasts، Apple Podcasts، Amazon Music و هر جایی که پادکست های خود را دریافت می کنید در دسترس است.
پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

فرنچایزها ممکن است با نهادهایی در بخش ورزش های فانتزی مشارکت کنند. PlanetSport به نقل از BCCI در مشاوره خود می گوید: هیچ صاحب امتیازی نباید با نهادی که به هر نحوی با نهادی که به طور مستقیم یا غیرمستقیم درگیر یا غیرمستقیم در بخش ارزهای رمزنگاری شده درگیر/مرتبط است مشارکت یا هر نوع ارتباطی را انجام دهد. .