Bharatmeta، پلتفرم Metaverse هند توسط Kiya.AI در رویداد فناوری در پاریس به نمایش گذاشته شد

ایده پشت بهاراتمتتا این است که فناوری جدید باید فراگیر باشد تا نخبه‌گرا، و از این رو طراحی شده است تا در چندین دستگاه از هدست‌های XR، لپ‌تاپ‌ها، گوشی‌های موبایل و کیوسک‌ها همه‌جانبه را فراهم کند تا توده‌های مردم در مناطق شهری و روستایی درگیر باشند. میرجانکار گفت که می تواند از مزایای Metaverse بهره مند شود.

متاورس یک فضای دیجیتال چند بعدی است که از واقعیت مجازی و واقعیت افزوده استفاده می کند تا به افراد اجازه دهد تجربیات واقعی را به صورت آنلاین داشته باشند.

Kiya.ai با 12 دفتر جهانی خود به بیش از 550 شرکت در 56 کشور در سراسر آسیای جنوب شرقی، آفریقا، خاورمیانه، اروپا و آمریکای شمالی خدمات می دهد.

او اضافه کرد که Bharatmeta موارد استفاده مرتبط را برای بانکداری، تجارت، فرهنگ و همکاری در metaverse ارائه می‌کند و در عین حال از زیرساخت دیجیتال هند برای پرداخت‌های دیجیتال (از جمله CBDC)، هویت دیجیتال، تجارت آزاد و غیره استفاده می‌کند.

علاوه بر این، در مورد اکوسیستم استارت‌آپ هند، میرجانکار گفت که اکوسیستم استارت‌آپ در هند دارای برکت «پشته هند» رویایی است – که می‌تواند هزینه انتقال نوآوری‌ها به بازار و تکامل مدل‌های مختلف کسب‌وکار را کاهش دهد. ups و مشتریان آن

راجش میرجانکار، مدیر عامل و مدیر اجرایی Kiya.ai، در گفتگو با ANI، گفت که در حالی که پلتفرم های جهانی تا حد زیادی کالاهای بازی و مجازی را در متاورس ارائه می کنند، شرکت او بر تجارت کالاهای فیزیکی و مجازی متمرکز است و به کسب و کارهای واقعی امکان می دهد استفاده از فناوری متاورس

قبلاً Kiya.ai آزادی کا امریت ماهوتساو را با هار غار تیرانگا در املاک مجازی در Bharatmeta جشن گرفت. تجربه مجازی در Bharatmeta به بازدیدکنندگان اجازه می دهد تا پرچم هند برافراشته شده بر روی یک بنای تاریخی مجازی را مشاهده کنند.

او اظهار داشت: «این کالاهای عمومی دیجیتال وقتی توسط اقتصادهای جهانی به کار گرفته شوند، بازارهای جدیدی را برای استارت‌آپ‌های هندی فراهم می‌کنند».

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)

پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع


Google I/O 2023 شاهد بود که غول جستجو به طور مکرر به ما گفت که به هوش مصنوعی اهمیت می دهد، در کنار عرضه اولین تلفن تاشو و تبلت با برند پیکسل. امسال، این شرکت قصد دارد اپلیکیشن ها، خدمات و سیستم عامل اندروید خود را با فناوری هوش مصنوعی سوپرشارژ کند. ما در مورد این و موارد بیشتر در Orbital، پادکست Gadgets 360 بحث می کنیم. Orbital در Spotify، Gaana، JioSaavn، Google Podcasts، Apple Podcasts، Amazon Music و هر جایی که پادکست های خود را دریافت می کنید در دسترس است.

هند به زودی می تواند بازیگر پیشرو در فناوری متاورس باشد. در اولین نمونه از نوع خود، Kiya.ai مستقر در هند، که در زمینه هوش مصنوعی و سایر خدمات راه حل مبتنی بر فناوری نوظهور فعالیت می کند، نسخه متاورس خود را به نام Bharatmeta در رویداد VivaTech در پاریس 2023 به نمایش گذاشت. Bharatmeta به نمایش گذاشته شده است. در غرفه هند VivaTech بزرگترین رویداد فناوری و استارتاپ سالانه اروپا است.