BSNL روپیه 2022 طرح شارژ از پیش پرداخت شده با 75 گیگابایت داده ماهانه، اعتبار 300 روز اعلام شد


Bharat Sanchar Nigam Limited (BSNL) یک روپیه راه اندازی کرده است. 2022 طرح شارژ از پیش پرداخت شده که مزایایی از جمله تماس صوتی نامحدود و همچنین 75 گیگابایت دسترسی به داده پرسرعت به صورت ماهانه به مدت 300 روز را به همراه دارد. طرح جدید اعتباری BSNL در دسترس همه کاربران اعتباری اپراتور دولتی مخابراتی است. در کنار مزایای داده و تماس، طرح اعتباری جدید روزانه 100 پیامک را نیز به همراه دارد. BSNL طرح جدید را به عنوان “Azadi Ka Amrit Mahotsav Plan 2022” پیش از روز استقلال هند اعلام کرده است.

BSNL روز دوشنبه از راه اندازی طرح شارژ جدید خود با نام Azadi Ka Amrit Mahotsav Plan 2022 با قیمت روپیه خبر داد. 2022، از طریق یک بیانیه مطبوعاتی. طرح شارژ ویژه اعتباری، تماس های صوتی نامحدود، 100 پیام کوتاه روزانه و دسترسی به داده های نامحدود برای طولانی مدت را به ارمغان می آورد. همچنین امکان دسترسی به 75 گیگابایت داده پرسرعت به صورت ماهانه را فراهم می کند. با ارسال سهمیه موجود، مشتریان دسترسی نامحدود به داده ها با سرعت 40 کیلوبیت در ثانیه دارند. این بدان معناست که در 60 روز اول می توان به داده های پرسرعت دسترسی داشت و پس از آن کاربران باید با استفاده از کوپن های داده شارژ مجدد کنند. اعتبار طرح 300 روز است.

طرح جدید شارژ اعتباری توسط BSNL دولتی در دسترس مشترکین اعتباری خود به صورت پان هند است. طرح جدید تا 31 آگوست در دسترس خواهد بود.

BSNL همچنین 75 گیگابایت داده اضافی با اعتباری برابر با اعتبار طرح موجود با روپیه ارائه می دهد. 2399 و روپیه 2999 طرح شارژ پیش پرداخت. این پیشنهاد محدود تا 31 آگوست برقرار است.

طبق گزارش ها، اپراتور مخابراتی در حال برنامه ریزی برای ارائه خدمات 4G در هند در 18 تا 24 ماه آینده است. سرویس 5G از BSNL نیز آماده است و در حال انجام آزمایش نهایی است.


برای آخرین اخبار و بررسی‌های فنی، Gadgets 360 را دنبال کنید توییتر، فیس بوک و اخبار گوگل. برای آخرین ویدیوها در مورد ابزارها و فناوری، در کانال YouTube ما مشترک شوید.

رابین لی مدیر عامل شرکت Baidu EV Arm Jidu Auto می گوید که فناوری رانندگی خودکار از تسلا جلوتر خواهد بود.

منبع