BTC، ETH جهش های جزئی قیمت را ثبت می کنند، اکثر آلت کوین ها سود قابل توجهی را ثبت می کنند

برای جزئیات جدیدترین راه اندازی ها و اخبار سامسونگ، شیائومی، ریلمی، وان پلاس، اوپو و سایر شرکت ها در کنگره جهانی موبایل در بارسلون، از مرکز MWC 2023 ما دیدن کنید.منبع

طبق گزارش CoinMarketCap، ارزش بازار جهانی کریپتو در 24 ساعت گذشته 1.03 درصد افزایش یافت. در زمان نگارش این مقاله، ارزش بازار ارزهای دیجیتال 1.13 تریلیون دلار (تقریباً 9342500 کرور) بود.

استیبل کوین های تتر، دلار کوین، ریپل و بایننس دلار افزایشی را ثبت کردند.

کریپتوکارنسی یک ارز دیجیتال غیرقانونی است، نه یک ارز قانونی و در معرض خطرات بازار است. اطلاعات ارائه شده در این مقاله به معنای توصیه مالی، مشاوره تجاری یا هر گونه توصیه یا توصیه دیگری نیست که توسط NDTV ارائه یا تأیید شده است. NDTV مسئولیتی در قبال ضرر و زیان ناشی از هر گونه سرمایه گذاری بر اساس توصیه ها، پیش بینی ها یا سایر اطلاعات موجود در مقاله ندارد.

پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

در میان ارزهای دیجیتال زیان ده، بایننس کوین، پولیگون، لایت کوین، ترون، LEO و مونرو حضور خود را نشان دادند.

اتر پشت بیت کوین در مسیر سود قرار گرفت. با افزایش اندک 1.14 درصدی، ETH ارزش خود را به 1703 دلار (تقریباً 14 میلیون روپیه) رساند، طبق ردیاب قیمت ارزهای دیجیتال Gadgets 360.

Dogecoin و Shiba Inu، هر دو memecoins به سود خود رسیدند.

مدارهای ارزش، فلکس، هاسکی، کیشو اینو، و دوج قاتل نیز با لغزش قیمت ثابت شدند.

نمودارهای قیمت کریپتو سود را در کنار اکثر ارزهای دیجیتال در روز سه شنبه، 21 فوریه منعکس کردند. بیت کوین با رشد 2.09 درصدی به قیمت 24920 دلار (تقریباً 20 میلیون روپیه) معامله شد. قدیمی‌ترین و گران‌ترین ارز دیجیتال، مسیر مشابهی را در صرافی‌های بین‌المللی مانند Binance و CoinMarketCap دنبال می‌کند تا در همان نقطه قیمت معامله شود. در 24 ساعت گذشته، ارزش بیت کوین 664 دلار (تقریباً 54950 روپیه) افزایش یافته است و کارشناسان پیش بینی می کنند که مقاومت بعدی آن احتمالاً در 31000 دلار (تقریباً 25.6 میلیون روپیه) باشد.

آلتکوین های محبوب دیگر مانند Cardano، Solana، Polkadot، Avalanche و Uniswap در سمت سودآوری نمودار قیمت به آنها پیوستند.

«ارزهای رمزنگاری شده دیگر مانند یک بلیط قرعه کشی دیده نمی شوند. در عوض، سرمایه گذاران شروع به دیدن دارایی های رمزنگاری شده به عنوان ابزار سرمایه گذاری بلندمدت کرده اند. سرمایه گذاران فردی و نهادی به جای خرید انبوه دارایی های رمزنگاری شده، خریدهای خود را منظم کرده و آنها را به اندازه های کوچکتر تقسیم کرده اند. پاتل خاطرنشان کرد: مقررات سطح جهانی در مورد کریپتو که هند به همراه سایر کشورهای G20 روی آنها کار می کند، می تواند برای درازمدت به طور کلی به نفع ارتباط صنعت و مصرف کننده باشد، حتی اگر در حال حاضر تلاشی زمان بر به نظر برسد.


ادول پاتل، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران شرکت سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال Mudrex به گجت 360 در تعاملی انحصاری، در زمان های اخیر، چشم انداز نسبت به ارزهای دیجیتال به عنوان یک ابزار پول ساز سریع به شدت تغییر کرده است.