BTC، ETH مشاهده سودهای ناچیز، ضرر و زیان به استیبل کوین تتر، کوین USD

کل بازار کریپتو در 24 ساعت گذشته 0.09 درصد افزایش یافت. طبق CoinMarketCap، ارزش بازار ارزهای دیجیتال در جهان 795.8 میلیارد دلار (تقریباً 6587835 کرور) است.

جدیدترین‌های نمایشگاه Consumer Electronics را در Gadgets 360 در مرکز CES 2023 ما مشاهده کنید.منبع

به عنوان مثال، صرافی کریپتو Huobi، برنامه‌های خود را برای ارائه خدمات کارت به زودی فاش کرده است که تراکنش‌های فیات به کریپتو را کارآمد و تنها با یک ضربه دورتر می‌کند.

از سوی دیگر، آزمایشگاه‌های KuCoin، بازوی انکوباسیون صرافی رمزارز KuCoin، برنامه‌ای ویژه برای کمک به سازندگان بلاک چین برای ایجاد محصولات و خدمات در بخش‌های متاورس، NFT و Gamefi اعلام کرده است.


علیرغم رکود مداوم ارزهای دیجیتال، بازیگران صنعت تمام امید خود را از دست نداده اند.

هر دو میم سکه، Shiba Inu و Dogecoin نیز در دومین روز آخر سال 2022 شاهد افزایش جزئی قیمت بودند. در حالی که قیمت DOGE 0.070 دلار (تقریباً 5.80 روپیه) است، قیمت SHIB 0.0000081 دلار (تقریباً 0.000670 روپیه) است.

بیت کوین در روز جمعه 30 دسامبر معاملات خود را با سود اندک 0.08 درصد آغاز کرد. در زمان نگارش این مقاله، قیمت بیت کوین در مبادلات ملی و بین المللی، 16585 دلار (تقریباً 13.7 میلیون روپیه) است. از آخرین رکورد تاریخی خود یعنی 68000 دلار که نوامبر گذشته ثبت شد، سال 2022 بیت کوین را به شدت از نردبان قیمت پایین آورد. اکنون، در دومین روز پایانی سال 2022، بیت کوین به میزان قابل توجهی پایین است. نمودارهای قیمت کریپتو، قرمزها را در کنار سبزها منعکس می‌کردند، زیرا قیمت کریپتو برای اکثر سکه‌ها به‌شدت نوسان داشت.

Cosmos، Stellar و Bitcoin SV نیز با سودهای اندکی تسویه حساب کردند.

بایننس کوین، پولکادوت، لایت کوین، یونی‌سوآپ و سولانا به بیت‌کوین و اتریوم پیوستند و سودهای جزئی داشتند.

مانند BTC، ETH نیز از نظر ارزش در سال جاری به طور چشمگیری پایین آمد. آخرین رکورد ثبت شده آن در نوامبر 2021، حدود 4890 دلار (تقریباً 4.04 لک) بود.

سایر آلتکوین های محبوب مانند Cardano، Polygon، Tron، Avalanche و Wrapped Bitcoin نیز کاهش قیمت را ثبت کردند.

کریپتوکارنسی یک ارز دیجیتال غیرقانونی است، نه یک ارز قانونی و در معرض خطرات بازار است. اطلاعات ارائه شده در این مقاله به معنای توصیه مالی، مشاوره تجاری یا هر گونه توصیه یا توصیه دیگری نیست که توسط NDTV ارائه یا تأیید شده است. NDTV مسئولیتی در قبال ضرر و زیان ناشی از هر گونه سرمایه گذاری بر اساس توصیه ها، پیش بینی ها یا سایر اطلاعات موجود در مقاله ندارد.

پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

اتر با ورود به عرصه تجارت، افزایش جزئی 0.79 درصدی را تجربه کرد. ETH، طبق ردیاب قیمت رمزنگاری Gadgets 360، در حال حاضر 1196 دلار (تقریباً 99020 روپیه) قیمت دارد.

شایان ذکر است که استیبل کوین ها در برابر دلار آمریکا تجارت را با زیان باز کردند. اینها عبارتند از Tether، USD Coin، Ripple و Binance USD.