BTC، ETH Open with Price Dips، Polkadot و Monero در میان سودآوران ظاهر می شوند

در میان موارد استفاده رو به رشد از ارزهای دیجیتال و فناوری بلاک چین، بازیگران این بخش برای تنظیم دقیق صنایع به فناوری فضایی روی می آورند.

استیبل‌کوین‌هایی که در برابر دلار آمریکا مانند تتر، کوین دلار آمریکا و بایننس دلار متصل شده بودند، نتوانستند سودی کسب کنند.

در میان سایر آلتکوین های زیان ده، Polygon، Litecoin، Solana، Tron، Uniswap و Avalanche نام خود را مشخص کردند.

پس از روزها مشاهده مداوم سودهای کوچک، memecoins Shiba Inu و Dogecoin در نمودار قیمت زیان نشان می دهند.

اوایل این هفته، یک موشک فالکون 9 از SpaceX ایلان ماسک، ماهواره Crypto1 را از تیم Cryptosat در 3 ژانویه در مدار زمین منتشر کرد. این ماهواره مانند نسل قبلی خود در جهت تامین انرژی برنامه های کاربردی رمزنگاری، بلاک چین و دفتر کل است. دسترسی فیزیکی ماهواره ها آنها را به یک ذخیره سازی امن در نقطه اطلاعات تبدیل می کند که محرمانه بودن داده ها و محاسبات حساس را تضمین می کند.


از میان تعداد اندک آلتکوین هایی که سود داشتند، Cardano، Polkadot، Leo، Monero و Iota نام خود را ثبت کردند.

نمودار قیمت کریپتو در روز جمعه، 6 ژانویه در کنار اکثر ارزهای دیجیتال زیان نشان داد. بیت کوین با زیان جزئی 0.22 درصدی با قیمت 16848 دلار (تقریباً 13.8 میلیون روپیه) معامله شد. این دارایی مسیر قیمت گذاری مشابهی را در Binance و Coinbase در میان سایر صرافی های بین المللی دنبال کرد. در 24 ساعت گذشته، بیت کوین افزایش قیمت جزئی 32 دلاری (تقریباً 2640 روپیه) را ثبت کرد. از 21 میلیون توکن از پیش تعیین شده BTC، 92 درصد، که بیش از 19 میلیون توکن را تشکیل می دهد، در حال حاضر در گردش هستند.

داده‌های CoinMarketCap نشان داد که در زمان نگارش این مقاله، ارزش بازار جهانی کریپتو 816 میلیارد دلار (تقریباً 67,40,022 کرور) است.

اتر ضرر 0.41 درصدی را ثبت کرد. طبق ردیاب قیمت ارزهای دیجیتال گجت 360، ETH معاملات خود را با قیمت 1250 دلار (تقریباً 1.03 میلیون روپیه) آغاز کرد.

Baby Doge Coin، Augur، Kishu Inu و Doge Killer سود ناچیزی ثبت کردند.

جدیدترین‌های نمایشگاه Consumer Electronics را در Gadgets 360 در مرکز CES 2023 ما مشاهده کنید.منبع

کریپتوکارنسی یک ارز دیجیتال غیرقانونی است، نه یک ارز قانونی و در معرض خطرات بازار است. اطلاعات ارائه شده در این مقاله به معنای توصیه مالی، مشاوره تجاری یا هر گونه توصیه یا توصیه دیگری نیست که توسط NDTV ارائه یا تأیید شده است. NDTV مسئولیتی در قبال ضرر و زیان ناشی از هر گونه سرمایه گذاری بر اساس توصیه ها، پیش بینی ها یا سایر اطلاعات موجود در مقاله ندارد.

پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

با کاهش ارزش بیشتر ارزهای دیجیتال، ارزش بازار جهانی کریپتو در 24 ساعت گذشته 0.50 درصد کاهش یافت.

«بازار کریپتو به دلیل فصل تعطیلات هفته را به کندی آغاز کرد اما در اواخر هفته شتاب گرفت. بیت کوین در روزهای اخیر در محدوده باریکی معامله شده است که نشان دهنده عدم حرکت قوی از سوی گاوها یا خرس ها است. احساسات برای ETH تا حدودی صعودی باقی می ماند. ادول پاتل، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران Mudrex به Gadgets 360 گفت: نوسانات بازار پس از انتشار صورتجلسه کمیته بازار آزاد فدرال همچنان بالا بود.