BTC در میان آشفتگی بازار به شدت به 26000 دلار کاهش یافت. بیشتر ارزهای رمزنگاری شده ضرر می بینند

کریپتوکارنسی یک ارز دیجیتال غیرقانونی است، نه یک ارز قانونی و در معرض خطرات بازار است. اطلاعات ارائه شده در این مقاله به معنای توصیه مالی، مشاوره تجاری یا هر گونه توصیه یا توصیه دیگری نیست که توسط NDTV ارائه یا تأیید شده است. NDTV مسئولیتی در قبال ضرر و زیان ناشی از هر گونه سرمایه گذاری بر اساس توصیه ها، پیش بینی ها یا سایر اطلاعات موجود در مقاله ندارد.

پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

اتر با افت 3.40 درصدی وارد جمعه شد. همانطور که توسط ردیاب قیمت کریپتو توسط Gadgets 360 نشان داده شده است، در آن زمان یا نوشتن، ETH با قیمت 1762 دلار (تقریباً 1.44 میلیون روپیه) معامله می‌شد. در روز گذشته، ETH کاهش ارزش 68 دلاری (تقریباً روپیه) را ثبت کرد. 5583) در 24 ساعت گذشته.

افزایش چشمگیری در نوسانات قیمت در طول هفته وجود داشت، زیرا چندین محرک منجر به حرکت های جهت دار شد. کمبود نقدینگی بازار به عنوان دلیل اصلی افزایش نوسانات عنوان می‌شود و شایعات حاکی از آن است که برخی بازارسازان مانند Jump فعالیت‌های خود را کاهش می‌دهند. در میان توکن‌های برتر M.Cap، شایان ذکر است که چندین دارایی اصلی رمزنگاری در هفته گذشته بیش از 15 درصد کاهش قیمت داشتند، از جمله MATIC، ICP، FIL، APTOS و ARB. APE توکن دیگری بود که بیش از 15 درصد سقوط کرد زیرا عدم قطعیت بازگشایی توکن قابل توجه در بازار متزلزل اعتماد سرمایه گذاران را کاهش داد. پارث چاتورودی، سرپرست سرمایه گذاری، کوین سوئیچ ونچرز، به گجتز 360 گفت که یک نقطه پرت واضح در این لیست، بیت کوین SV بود، یک فورک بیت کوین، که به عنوان جایگزینی برای شبکه متراکم بیت کوین قرار گرفت و حدود 10 درصد قیمت ها افزایش یافت.


OnePlus به تازگی اولین تبلت خود را در هند به نام OnePlus Pad عرضه کرده است که تنها در رنگ سبز Halo به فروش می رسد. OnePlus با این تبلت وارد قلمرو جدیدی شده است که تحت سلطه iPad اپل است. ما در مورد این و موارد بیشتر در Orbital، پادکست Gadgets 360 بحث می کنیم. Orbital در Spotify، Gaana، JioSaavn، Google Podcasts، Apple Podcasts، Amazon Music و هر جایی که پادکست های خود را دریافت می کنید در دسترس است.

راجاگوپال منون، معاون وزیرX، به گجتز 360 گفت: «موانع نظارتی ایالات متحده همچنان چالش‌هایی را برای بزرگترین پایگاه کاربران رمزارز و مشاغلی که در آنجا فروشگاه راه‌اندازی کرده‌اند، ایجاد می‌کند.

تلفات همچنین به Shiba Inu، Avalanche، Chainlink، LEO، Uniswap و Monero وارد شد.

بیت کوین پس از تسلیم شدن در برابر فشار بازار در روز جمعه، 12 مه، سقوط قابل توجهی در قیمت خود ثبت کرد. گران ترین ارز رمزنگاری شده جهان که تا چند هفته پیش بیش از 30000 دلار (تقریبا 24.6 لک) معامله می شد، امروز به 26638 دلار کاهش یافت. تقریباً 21.8 میلیون روپیه) در مبادلات ملی و بین المللی. در 24 ساعت گذشته، بیت کوین 882 دلار (تقریباً 72414 روپیه) از قیمت خود از دست داد. در روز گذشته، بیت کوین شاهد کاهش نزدیک به سه درصدی بود. در حالی که ارز دیجیتال در هفت روز گذشته 9 درصد سقوط کرده است.

ارزش کلی بازار کریپتو با 2.81 درصد کاهش به 1.10 تریلیون دلار (تقریبا 9057923 کرور) رسید.

استیبل کوین های تتر، دلار کوین، بایننس دلار در کنار Cosmos، Stellar و Dogefi موفق به کسب سودهای اندکی شدند.

اینها عبارتند از Binance Coin، Cardano، Dogecoin، Solana، Polygon، Polkadot، Tron و Litecoin.

کاهش قیمت ها را می توان به دلایل مختلفی نسبت داد. از یک طرف، پس از چند روز کارمزد بالای بیت کوین، که منجر به توقف برداشت بایننس شد، اکنون کارمزدها کاهش یافته و باعث شده تا فعالان بازار فروش را به تاخیر بیاندازند. ادول پاتل، مدیر عامل پلتفرم سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال Mudrex به گجت 360 گفت: از سوی دیگر، در مورد ضررهای گسترده تر بازار کریپتو صحبت می کنیم، بیشتر آنها روند بیت کوین را دنبال می کنند، با نوسانات قیمتی بیشتر به دلیل کاهش سرمایه در بازار.

اکثر ارزهای رمزپایه از BTC و ETH در نمودار قیمت پیروی کردند تا با رنگ قرمز معامله شوند.