BTC و ETH در افتتاحیه با کاهش قیمت به اکثر آلت کوین ها می پیوندند زیرا نمودارهای رمزنگاری نوسانات را منعکس می کنند

نهنگ‌هایی که 1000 تا 10000 بیت کوین دارند، در 15 روز گذشته مجموعاً 64638 بیت کوین جمع‌آوری کرده‌اند که مجموعاً حدود 1.5 میلیارد دلار (تقریباً 12230 کرور) است. تیم تحقیقاتی CoinDCX به Gadgets 360 گفت: در بخش پذیرش، Polygon مستقر در هند با BitGo، یک ارائه‌دهنده نگهبانی رمزارز، شریک شد که دارندگان MATIC را قادر می‌سازد تا با گذاشتن سکه‌های خود، ارائه کیف پول و تسهیلات حضانت جوایزی کسب کنند.


پس از دو روز از باز شدن بیشتر ارزهای دیجیتال با سود، نمودار قیمت در روز چهارشنبه، 25 ژانویه، زیان‌هایی را در کنار اکثر آلت‌کوین‌ها منعکس کرد. ارزش بیت کوین در زمان نگارش این مقاله، 22621 دلار (تقریباً 18.4 میلیون روپیه) بود. قدیمی‌ترین ارز دیجیتال در صرافی‌های بین‌المللی مانند Binance و Coinbase نیز در حدود همان نقطه قیمت معامله می‌شود. از نظر اعداد، قیمت بیت کوین در 24 ساعت گذشته 450 دلار (تقریباً 36694 روپیه) کاهش یافت.

ادول پاتل، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران شرکت سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال Mudrex به گجتز گفت: «در 24 ساعت گذشته، بیشتر ارزهای دیجیتال کاهش جزئی داشته اند زیرا بازارها برای انتشار ارقام تولید ناخالص داخلی ایالات متحده در روز پنجشنبه و داده های احساسات مصرف کنندگان در روز جمعه آماده می شوند. 360.

هر دو memecoin Shiba Inu و Dogecoin نیز با ضرر باز شدند.

علیرغم نوساناتی که بخش دارایی های کریپتو را تحت تاثیر قرار می دهد، سرمایه گذاران همچنان از ارزهای دیجیتال حمایت می کنند.

کریپتوکارنسی یک ارز دیجیتال غیرقانونی است، نه یک ارز قانونی و در معرض خطرات بازار است. اطلاعات ارائه شده در این مقاله به معنای توصیه مالی، مشاوره تجاری یا هر گونه توصیه یا توصیه دیگری نیست که توسط NDTV ارائه یا تأیید شده است. NDTV مسئولیتی در قبال ضرر و زیان ناشی از هر گونه سرمایه گذاری بر اساس توصیه ها، پیش بینی ها یا سایر اطلاعات موجود در مقاله ندارد.

پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

فقط تعداد کمی از آلتکوین ها سود ثبت کردند. اینها شامل Leo، Qtum و Flex هستند.

ارزش کل بازار کریپتو در 24 ساعت گذشته 3.26 درصد کاهش یافت. طبق CoinMarketCap، ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال در حال حاضر 1.02 تریلیون دلار (تقریباً 83,49,684 کرور) است.

اتر در روز چهارشنبه رگه سود خود را شکست و زیان 5.80 درصدی را ثبت کرد. اتر معاملات خود را با قیمت 1545 دلار (تقریباً 1.26 لک) آغاز کرد، ردیاب قیمت ارزهای دیجیتال توسط گجت 360 را نشان داد.

بایننس کوین، کاردانو، سولانا، پولیگون، پولکادوت و لایت کوین شاهد افت ارزش بودند.