ByBit Crypto Exchange برای کاهش 30 درصدی کارکنان به دلیل رکود بازار پایانی ندارد

طبق ردیاب CoinMarketCap، ByBit از 241 صرافی از نظر حجم معاملات در رتبه هشتم قرار دارد.

بازار جهانی کریپتو از ارزش 3 تریلیون دلاری سال گذشته خود (تقریباً 2,44,97,715 کرور) به 864 میلیارد دلار (تقریبا 70,25,994 کرور) در حال حاضر پس از ضربه های متوالی به این بخش سقوط کرد. در میان زمستان جاری ارزهای دیجیتال، صرافی ارز دیجیتال ByBit تصمیم گرفته است 30 درصد از نیروی کار خود را اخراج کند. این توسعه توسط بن ژو، مدیرعامل ByBit در توییتر تایید شد. با این کار، شرکتی که در سال 2018 تأسیس شده است، به لیست چندین بازیکن رمزارز دیگر ملحق شده است که برای مقرون‌به‌صرفه‌تر کردن عملیات خود، به همین اقدام متوسل شده‌اند.

1) تصمیم دشواری که امروز گرفته می شود، اما روزهای سخت تصمیمات سخت را می طلبد. من به‌تازگی برنامه‌هایی را برای کاهش نیروی کار خود به عنوان بخشی از سازمان‌دهی مجدد مداوم کسب‌وکار اعلام کرده‌ام، زیرا تلاش‌های خود را برای عمیق‌تر شدن بازار نزولی متمرکز می‌کنیم.

– بن ژو (@benbybit) 4 دسامبر 2022

مدیر عامل شرکت ادعا کرد که برای کارکنانی که اخراج می شوند، این شرکت در حال برنامه ریزی برای کمک به آنها از طرق مختلف است.

در مورد ByBit، این دومین دور کاهش مشاغل آن در سال جاری است. این شرکت مستقر در سنگاپور درصد نامشخصی از نیروی کار خود را در ژوئن 2022 نیز کاهش داده بود.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

منبع

در چند ماه گذشته، Genesis Trading و OpenSea نیز مجبور شدند اعضای تیم خود را پس از رکود ارزهای دیجیتال خلاص کنند.

صرافی کریپتو کراکن هفته گذشته اعلام کرد که نیروی کار جهانی خود را نیز 30 درصد کاهش خواهد داد تا تجارت خود را حفظ کند. این تصمیم حدود 1100 کارمند صرافی را تحت تاثیر قرار داد.

حدود 25 نوامبر، صرافی ارز دیجیتال Lemon Cash مستقر در آرژانتین، 38 درصد از کارکنان خود را به عنوان یک اقدام کاهش هزینه اخراج کرد.

رئیس شرکت خاطرنشان کرد: «این مهم است که اطمینان حاصل شود که Bybit دارای ساختار و منابع مناسب برای کنترل کندی بازار است و به اندازه کافی زیرک است تا از فرصت های پیش رو استفاده کند.

علیرغم عملکرد نسبتا موفق آن در زمستان جاری ارزهای دیجیتال، تصمیم این شرکت برای کاهش نیروی کار، نگرانی‌های بیشتری را در میان اعضای جامعه برانگیخته است.

ماه گذشته، پس از سقوط چشمگیر صرافی ارزهای دیجیتال FTX، کل بازار دچار یک تکان شدید شد.

ژو خاطرنشان کرده است که این تصمیم به عنوان بخشی از سازماندهی مجدد کسب و کار در بحبوحه رکود مداوم کریپتو گرفته شده است.