CACEIS Credit Agricole به‌عنوان ارائه‌دهنده نگهداری دارایی‌های دیجیتال در رگولاتور فرانسوی AMF ثبت می‌شود

© تامسون رویترز 2023

شرکت‌های تابعه دیگر نام‌های بزرگ در امور مالی فرانسه، مانند Societe Generale و AXA نیز در میان DASP‌های ثبت‌شده در AMF فهرست شده‌اند.

بر اساس وب‌سایت CACEIS در پایان سال گذشته 4.1 تریلیون یورو (تقریباً 33637200 کرور) دارایی تحت قیمومت داشت. Credit Agricole SA مالک اکثریت آن با 69.5 درصد سهام است، در حالی که Santander 30.5 درصد از گروه را در اختیار دارد.

طبق گفته شرکت حقوقی Gibson Dunn & Crutcher، در حالی که در دادگاه عالی ایالات متحده رایج است، فقط در 0.1 درصد پرونده ها در دادگاه های فدرال بایگانی می شود، اگرچه گروه های صنعت کریپتو تعداد فزاینده ای را در پرونده های SEC در حمایت از متهمان ثبت کرده اند.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)

پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

قبل از شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده از کوین بیس در 6 ژوئن، این شرکت دو شکایت دیگر مربوط به رمزنگاری را که توسط رگولاتور مطرح شده بود بررسی کرده بود و از قضات خواسته بود که نظرات خود را در مورد سؤالات حقوقی باز که اکنون در مرکز پرونده خود قرار دارند، اتخاذ کنند.

CACEIS، کسب و کار خدمات دارایی متعلق به Credit Agricole و Santander، در تنظیم کننده بازار فرانسه AMF ثبت نام کرده است تا خدمات نگهداری دارایی های دیجیتال مانند ارزهای دیجیتال را ارائه دهد.


طبق وب‌سایت AMF، این شرکت در 20 ژوئن به‌عنوان یک ارائه‌دهنده خدمات دارایی دیجیتال (DASP) ثبت شد و یک گروه عمده خدمات مالی سنتی را به تعداد فزاینده شرکت‌های رمزنگاری ثبت‌شده توسط ناظر فرانسوی اضافه کرد.

فرانسه از صنعت نوپا حمایت می کند و اولین کشور بزرگ اروپایی بود که به بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان، Binance، ثبت نام کرد.

از سوی دیگر، ماه‌ها قبل از اینکه صرافی ارزهای دیجیتال کوین‌بیس به بزرگترین هدف سرکوب دارایی‌های دیجیتالی ایالات متحده تبدیل شود، این شرکت یک تهاجم قانونی غیرمعمول را آغاز کرد و وکلای برتر را برای تلاش برای شکل‌دهی به احکام دادگاه‌ها در موارد دیگر به خدمت گرفت.

در هر مورد، کوین‌بیس به‌عنوان «amicus» یا دوست دادگاه، پرونده‌های کوتاهی را ثبت کرد.