Calix قابلیت خدمات مدیریت شده را به SMB، MDU Markets گسترش می دهد

با این پس‌زمینه، با توجه به شباهت چالش‌ها، نیازها و خواسته‌های بلندمدت مشترک با بازار خانه‌های تک‌خانواده، دلیل کمی وجود دارد که باور کنیم کتاب بازی Calix در بازارهای SMB و MDU کار نخواهد کرد.منبع

Wi-Fi 6 و Wi-Fi 6E اکنون در حال عرضه هستند، و هنوز هم، اگر پیچیدگی آزاردهنده باشد و مزایای ارتقاء واضح و قانع کننده نباشد، بسیاری از مصرف کنندگان ارتقا نخواهند داد.

از منظر تجاری، GigaSpire BLAST u4g می‌تواند به طور بالقوه فرصت را برای BSPها برای جذب فرصت‌های بازار مسکونی بهینه کند، زیرا می‌تواند Wi-Fi قدرتمند و بسیار ایمن را به MDUها ارائه دهد. مهمتر از همه، این محصول به خوبی با پلتفرم Calix Revenue Edge ادغام می شود تا لیست رو به رشد خدمات مدیریت شده شرکت را منتقل کند.

این راه‌حل‌ها زمینه را برای تحقق مفهوم «SmartTown» Calix فراهم می‌کند، که به BSP‌ها اجازه می‌دهد از دسترسی مداوم و یکپارچه Wi-Fi در سراسر خانه‌ها، مشاغل و مدارس در جوامع محلی پشتیبانی کنند.

افکار تحلیلگر

GigaPro GPR8802x یک سوئیچ “ساخت شده” است که برای استفاده توسط مشتریان SMB و MDU طراحی شده است. در سطح فنی، این یک راه حل مدیریت شده سوئیچ/ONT (ترمینال شبکه نوری، با نام مستعار مودم) مبتنی بر اترنت است که یکپارچه سازی یکپارچه WAN را فراهم می کند، که توانایی BSP ها را برای مدیریت آن به عنوان یک سیستم واحد تسهیل می کند.

تقاضای سالمی برای پوشش وای فای فراگیر به طور مساوی در این بازارها وجود دارد، و جنبه های مدیریتی اغلب نقاط دردسر یکسانی با صاحبان خانه های تک خانواده دارند. کمی متفاوت گفته شد، اکثر مشتریان SMB و MDU دوست ندارند با دردسر مدیریت پیچیدگی فنی راه‌اندازی، نگهداری و ارتقاء روتر دست و پنجه نرم کنند.

تبلیغات

استراتژی‌های خدمات همه‌کانالی خود را با بینش‌های مبتنی بر داده تقویت کنید.

ناشناس بودن نسبی این شرکت با مصرف‌کنندگان مانعی برای Calix نشده است، زیرا صراحتاً معتقد است که موفقیت آن به موفقیت BSP‌هایش بستگی زیادی دارد.

از نقطه نظر نتایج تجاری، این ثابت شده است که بسیار مؤثر است زیرا Calix با خوشحالی نقش یک موجودیت پشت صحنه را بازی می کند که به BSP ها اجازه می دهد تا روابط محکم و بادوام با مشترکین خود ایجاد کنند.

مثال‌های زیر به ذهن متبادر می‌شوند که نشان می‌دهند تأثیر کسب‌وکار چه می‌تواند باشد:

Calix یکی از موفقیت‌های اصلی در فضای ارتباطات فناوری رقابتی در چندین سال گذشته بوده است. اگرچه این شرکتی است که تعداد کمی از مصرف کنندگان آن را فوراً با نام تشخیص می دهند، پلتفرم های ابری و نرم افزاری Calix به ارائه دهندگان خدمات اینترنتی در همه دسته ها و اندازه ها قدرت می دهند تا کسب و کار خود را متحول و برق بخشند.

این جنبه بسیار مهم است زیرا به BSPها دید و مدیریت سرتاسری با Calix Support Cloud و Calix Operations Cloud می دهد. با هشت پورت اترنت قابل تنظیم، هشت پورت صوتی آنالوگ و ارائه خدمات خودکار، این سوئیچ می‌تواند به سرعت بازارهای جدیدی را به روی BSPهایی که می‌خواهند ارزش پیشنهادی خود را در جوامع محلی خود پرورش دهند، باز کند.

بازارهای SMB و MDU کوچک نیستند. اداره تجارت کوچک ایالات متحده گزارش می دهد که 32.5 میلیون شرکت کوچک – که به طور کلی به عنوان مشاغل با کمتر از 500 کارمند تعریف می شود – در سال 2021 فعالیت می کنند، که 99.6 درصد از کل مشاغل را شامل می شود. علاوه بر این، پیش‌بینی می‌شود که در پایان سال 2022 تعداد 126.7 خانه چند خانواری وجود داشته باشد که از 68.8 میلیون در سال 2019 افزایش یافته است.

سیستم‌های Wi-Fi جدید نیازهای اتصال را برطرف می‌کنند

در آینده، Calix باید به ساختن نمونه‌های مدل استفاده منحصربه‌فرد، قانع‌کننده و بسیار دقیق ادامه دهد که BSP‌ها بتوانند آن‌ها را سفارشی کنند و به مشترکان خود پیام دهند.