Capcom تأیید کرد که حالت VR Resident Evil 4 Remake به عنوان DLC رایگان در PS VR2 در دسترس خواهد بود.

نسخه واقعیت مجازی بازسازی Resident Evil 4 به عنوان DLC رایگان در PS VR2 PS5 در دسترس خواهد بود. توسعه دهنده Capcom در توییتی اعلام کرد که حالت VR RE4 توسعه را آغاز کرده است و بعداً آن را بازتوییت کرد تا تأیید کند که بدون هزینه اضافی در دسترس خواهد بود. طبق معمول، بازیکنان برای دسترسی به DLC ملزم به داشتن یک نسخه از بازی پایه هستند. با توجه به اینکه Capcom به تازگی کار بر روی ساخت جدید را آغاز کرده است، بعید است که در 24 مارس در کنار بازی اصلی عرضه شود – اما ممکن است بعداً شاهد انتشار آن باشیم.

بازسازی RE4 همچنین عامل پشتیبانی میدانی Ingrid Hunnigan را بر روی HUD (نمایشگر هدآپ) قرار می‌دهد و به شما امکان می‌دهد در حین بحث درباره وضعیت ماموریت با او آزادانه حرکت کنید. در Resident Evil 4 اصلی، بازی به یک صفحه ارتباطی متفاوت به سبک کدک تغییر می‌کند، جایی که می‌توانید لئون و او را در حال مکالمه با یکدیگر از طریق نمایشگرهای پرتره مشاهده کنید – شبیه به تماس زوم. بازسازی آینده همچنین به شما امکان می‌دهد دوام چاقوی خود را در مغازه‌ها ارتقا دهید، چیزی که برای مکانیک جدید پاری مورد نیاز است – ویژگی که بسیاری از طرفداران را در تریلر خود در سال گذشته شوکه کرد.

نسخه RE:4

— バイオハザード(カプコン)公式 (@BIO_OFFICIAL) 22 فوریه 2023

بازسازی Resident Evil 4 در تاریخ 24 مارس برای PC، PS4، PS5 و Xbox Series S/X عرضه می‌شود. همانطور که قبلا ذکر شد، یک نسخه واقعیت مجازی از آن به عنوان یک DLC رایگان در PS5/PS VR2 در دسترس خواهد بود.

اوایل این ماه، بازسازی Resident Evil 4 برخی از گیم‌پلی‌های انحصاری را با حسن نیت از GameInformer فاش کرد. این فیلم 12 دقیقه ای در فصل پنجم و پس از اینکه مامور مخفی لئون کندی با اشلی گراهام که در دهکده ای روستایی اسپانیا اسیر شده بود، متحد شد. یک تغییر بزرگ در اینجا، در مقایسه با نسخه 2005، این است که اشلی بدون توجه به هر چیزی در کنار لئون است. شما می توانید به او دستور دهید تا مقداری فاصله را حفظ کند زیرا مخفیانه هر دشمنی را از بین می برد، اما غیرممکن است که او را در یک نقطه امن رها کنید و کار خود را آسان کنید. اگر یک روستایی او را بگیرد، مجبور خواهید شد تعقیبش کنید و او را از دست رباینده آزاد کنید. یاسوهیرو آمپو، یکی از کارگردان‌ها به GameInformer گفت: «به‌عنوان یک شخصیت، ما می‌خواستیم او را در کنار شما داشته باشیم، بنابراین او تأثیری بر جای گذاشت. «داشتن شخصیتی مانند اشلی و سپس ناپدید شدن او برای مدتی اساساً هدر می‌رود. ما می‌خواستیم در بازسازی از آن جلوگیری کنیم.»


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

برای جزئیات جدیدترین راه اندازی ها و اخبار سامسونگ، شیائومی، ریلمی، وان پلاس، اوپو و سایر شرکت ها در کنگره جهانی موبایل در بارسلون، از مرکز MWC 2023 ما دیدن کنید.

منبع

این دومین باری است که عنوان درگاه واقعیت مجازی دریافت می کند، زیرا کپکام قبلا نسخه اصلی 2005 را در سال 2021 به Oculus Quest 2 آورده بود. مشخص نیست که چه بخش هایی از نسخه بازسازی شده در PS VR2 قابل دسترسی خواهد بود. با این حال، با مرور نمونه‌های گذشته، می‌توانیم فرض کنیم که کل داستان برای پخش در دسترس خواهد بود – طوری طراحی شده است که بهترین استفاده را از کنترل‌کننده‌های حس گوی‌مانند برای شبیه‌سازی پس زدن سلاح در حین تیراندازی، از طریق ارتعاشات مناسب انجام دهد. این خبر بعد از اینکه Resident Evil Village امروز نسخه واقعیت مجازی خود را دریافت کرد، همزمان با عرضه PS VR2 منتشر شد. کسانی که از قبل نسخه اصلی بازی را در اختیار دارند، به این DLC دسترسی رایگان خواهند داشت و به شما اجازه می‌دهد به جای اتان وینترز قدم بگذارید و با انواع هیولاها – جادوگران، گرگ‌ها، عروسک‌ها و غیره – به امید نجات خانواده ربوده شده‌اش روبرو شوید. از مادر میراندا یک نسخه آزمایشی نیز برای همه دارندگان PS VR2 در دسترس است.