ChatGPT به طور موقت در Stack Overflow ممنوع شد زیرا چت بات پاسخ های نادرست می داد


Stack Overflow، سایت پرسش و پاسخ برنامه نویسی و برنامه نویسی، چت ربات ChatGPT مبتنی بر هوش مصنوعی را به طور موقت ممنوع کرده است. این سایت ادعا می‌کند که هوش مصنوعی پاسخ‌های اشتباهی را ارسال می‌کند و می‌تواند برای سایت و کاربران آن “به طور قابل توجهی مضر” باشد. تعداد پاسخ های صحیح ایجاد شده توسط ChatGPT بسیار کم است. و از این رو، به طور موقت ممنوع شده است. ChatGPT یک ربات چت است که برای پاسخ دادن به سوالات به صورت مکالمه طراحی شده است. این AI ها می توانند به سؤالات مربوط به دستور العمل های آشپزی، نکات کدنویسی و موارد دیگر پاسخ دهند.

طبق پست Stack overflow، این ممنوعیت موقتی است و در آینده پس از مشورت با انجمن آن، حکم نهایی صادر خواهد شد. می گوید که ChatGPT نرخ بالایی از پاسخ های نادرست تولید می کند. با این حال، مشکل این است که پاسخ ها خوب و صحیح به نظر می رسند، اما در بررسی دقیق، نادرست به نظر می رسند.

سایت می خواهد حجم این پست ها را کاهش دهد و از این رو استفاده از ChatGPT برای ایجاد پست مجاز نیست. این وب سایت همچنین اعلام کرده است که تحریم هایی را برای کاربرانی که ممکن است از ChatGPT برای ایجاد پست استفاده کرده باشند، پس از اجرایی شدن این ممنوعیت موقت اعمال کند. در این بیانیه آمده است: «اگر پس از ارسال این خط‌مشی موقت، تصور شود که کاربری از ChatGPT استفاده کرده است، تحریم‌هایی اعمال خواهد شد تا از ادامه ارسال چنین محتوایی توسط کاربران جلوگیری شود، حتی اگر پست‌ها در غیر این صورت قابل قبول باشند.»

به نظر می رسد چندین کاربر از این تصمیم راضی هستند و برای به اشتراک گذاشتن نظرات خود به بخش نظرات پست Stack Overflow مراجعه کرده اند.

در همین حال، OpenAI مستقر در سانفرانسیسکو، ربات چت ChatGPT را به صورت رایگان برای آزمایش در 30 نوامبر در دسترس عموم قرار داد. و در عرض یک هفته، بیش از یک میلیون کاربر تلاش کردند تا این ابزار را به صحبت بپردازند. می توان از آن در بازاریابی دیجیتال، ایجاد محتوای آنلاین، پاسخ دادن به سوالات خدمات مشتری یا حتی برای کمک به اشکال زدایی کد استفاده کرد.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

برای آخرین اخبار و بررسی‌های فنی، Gadgets 360 را دنبال کنید توییتر، فیس بوک و اخبار گوگل. برای آخرین ویدیوها در مورد ابزارها و فناوری، در کانال YouTube ما مشترک شوید.

به‌روزرسانی تیم‌های مایکروسافت امکان مشاهده همزمان 49 ویدیو، برنامه‌ریزی پیام‌ها: همه جزئیات را اضافه می‌کند

ویدیوی برگزیده روز

Corning نسل بعدی شیشه را راه اندازی کرد

منبع