Chromecast With Google TV (HD) در هند در طول فروش میلیارد روز Flipkart راه اندازی شد: قیمت، مشخصات


گوگل کروم کست با گوگل تی وی (HD) را روز پنجشنبه در هند راه اندازی کرد. این پیشنهاد مقرون‌به‌صرفه در حال حاضر با قیمت تخفیف‌خورده‌ای ویژه در خلال فروش Big Billion Days Flipkart در سال 2022 در دسترس است. این محصول دارای طراحی جمع‌وجور با کانکتور HDMI است که به راحتی در پشت تلویزیون‌های شما قرار می‌گیرد. این Chromecast جدید همچنین دارای یک کنترل صوتی است که دارای دکمه اختصاصی دستیار Google است. همچنین چند کلید میانبر برای سرویس های پخش محبوب، از جمله YouTube و Netflix وجود دارد.

قیمت Chromecast با Google TV (HD) در هند، در دسترس بودن

Chromecast with Google TV (HD) قیمتی معادل روپیه دارد. 4,499، با این حال، در حال حاضر در Flipkart با قیمت روپیه در دسترس است. 4,199 در طول فروش فعلی Flipkart Big Billion Days 2022. در رنگ کلاسیک برفی موجود است و همچنین دارای کنترل از راه دور صوتی است.

گوگل اشاره کرده است که به زودی در سایر فروشگاه های خرده فروشی محبوب در کشور در دسترس خواهد بود.

مشخصات، ویژگی‌های Chromecast با Google TV (HD).

دارای کانکتور HDMI است و از پخش جریانی Full HD (1080p) با HDR پشتیبانی می کند. از کنترل صوتی همراه با این Chromecast جدید می توان برای دسترسی به Google Assistant استفاده کرد. از طریق این دستیار مجازی، کاربران می توانند به برنامه های پخش مختلف دسترسی داشته باشند و حتی سایر دستگاه های خانه هوشمند متصل را کنترل کنند. همچنین دکمه های اختصاصی برای یوتیوب و نتفلیکس وجود دارد.

رابط Google TV به کاربران این امکان را می‌دهد تا نمایه‌های خود را برای توصیه‌های شخصی‌شده در جریان محتوا تنظیم کنند. علاوه بر این، والدین می‌توانند مکانی امن برای فرزندان خود ایجاد کنند تا فقط به محتوای مناسب خانواده دسترسی داشته باشند. به طور کلی، دسترسی به بیش از 1000 برنامه مانند Apple TV، Disney+ Hotstar، MX Player، Netflix، Prime Video، Voot، YouTube و غیره را ارائه می دهد.

Chromecast with Google TV (HD) همچنین ویژگی‌هایی مانند ارسال محتوای تلفنی را ارائه می‌کند. کاربران می‌توانند عکس‌های Google خود را از طریق Chromecast در تلویزیون به اشتراک بگذارند و حتی تماس‌های ویدیویی Google Meet خود را ارسال کنند.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

برای آخرین اخبار و بررسی‌های فنی، Gadgets 360 را دنبال کنید توییتر، فیس بوک و اخبار گوگل. برای آخرین ویدیوها در مورد ابزارها و فناوری، در کانال YouTube ما مشترک شوید.

آشوینی وایشناو وزیر فناوری اطلاعات می گوید لایحه مخابرات برای ارائه نقشه راه برای بازسازی و نوآوری صنعت

منبع