Citadel India: Varun Dhawan رهبری قسمت هندی آمازون پرایم ویدیو برادران Russo را بر عهده خواهد گرفت.

سریال سیتادل هندی بدون عنوان به رهبری داوان در «جهان ارگ» روسیه روایت می‌شود که داستان‌های جاسوسی به هم پیوسته را در کشورهای مختلف بررسی می‌کند. نسخه اولیه ساخت ایالات متحده در سال 2020 با چراغ سبز پریانکا چوپرا جوناس (ببر سفید) و ریچارد مدن (ابدیان) سرفصل‌هایی داشت که طبق گزارش‌ها جزو گران‌ترین سریال‌هایی است که تولید می‌شود – با بودجه بیش از 200 میلیون دلار (حدود روپیه) 1655 کرور). برادران روسو به‌خاطر مشارکت‌هایشان در دنیای سینمایی مارول شناخته می‌شوند، که منجر به تأسیس استودیوی AGBO خود در سال ۲۰۱۷ شد.

در حال حاضر، هیچ پنجره‌ای برای انتشار قسمت هندی سیتادل به رهبری داوان وجود ندارد.

ما از اینکه شاهد شروع تولید دیگری در جهان سیتادل هستیم، این بار در هند، هیجان زده هستیم. آنتونی و جو روسو، تهیه‌کننده‌های اجرایی، گفتند: ما و همه اعضای AGBO، همکاری با فیلمسازانی الهام‌بخش مانند DK و Raj را افتخار می‌دانیم. بیانیه آماده شده و ما نمی‌توانیم منتظر بمانیم تا ببینیم این بازیگران برجسته چگونه به شخصیت‌های تخیلی آن‌ها و سیتا جان می‌بخشند.» مورد دوم به سیتا آر. منون، نویسنده همکار اشاره دارد، که با Go Goa Gone در سال 2013 به شهرت رسید. تولیدات دیگر سیتادل به زبان محلی نیز در دست ساخت است که با نسخه ایتالیایی با بازی ماتیلدا دی آنجلیس (The Undoing) شروع می شود.

Varun Dhawan قسمت هندی سریال جاسوسی پرهزینه Citadel را رهبری خواهد کرد و اولین پخش خود را با Amazon Prime Video انجام داد. آمازون این خبر را روز سه‌شنبه اعلام کرد و تهیه‌کنندگان آنتونی و جو روسو – که مجموعاً برادران روسو نامیده می‌شوند – در توییتی از بازیگر بالیوودی در جهان سیتادل استقبال کردند. مجموعه اسپین آف Citadel India که قرار است در ژانویه 2023 فیلمبرداری آن آغاز شود، توسط دو فیلمسازی راج نیدیمورو و کریشنا دی کی (راج و دی کی) – که بیشتر با فیلم مرد خانواده شناخته شده است – به عنوان مجری، نویسندگی و کارگردانان جزئیات بیشتر در مورد بازیگران و پنجره احتمالی انتشار به مرور زمان فاش خواهد شد.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

آثار کلیدی عبارتند از Extraction و The Grey Man که هر دو اکنون برای پخش در نتفلیکس در دسترس هستند. با سیتادل، برادران در کنار اقساط منطقه‌ای بعدی خود به Amazon Prime Video می‌روند. جزئیات داستان در مورد ارگ برادران روسو کمیاب است و صرفاً به عنوان «یک مجموعه رویداد جهانی گسترده و پیشگامانه» توصیف می‌شود که در رشته‌های آلپ ایتالیا، برزیل، فرانسه، مکزیک، و هند فوق‌الذکر اتفاق می‌افتد.

آپارنا پوروهیت، رئیس بخش اصلی هند، آمازون پرایم ویدئو، گفت: «قسمت هندی دنیای متمایز و درخشان سیتادل یکی از هیجان‌انگیزترین پروژه‌های ما است، و همکاری با AGBO برادران روسو واقعاً یک فرصت هیجان‌انگیز بوده است». «بعد از موفقیت خارق‌العاده مرد خانواده، کار کردن با راج و دی‌کی در این پروژه به نظر می‌رسد که همکاری خلاقانه خود را بیشتر تقویت می‌کنیم. ما مطمئن هستیم که با این سریال، پاکت را چندین پله بالاتر خواهیم برد و تجربه‌ای واقعاً همه‌جانبه را به بینندگانمان ارائه خواهیم کرد.»