Coinbase، کاهش رکورد Robinhood در فعالیت کاربر، درآمد کریپتو در سه ماهه سوم: جزئیات


سه ماهه سوم امسال، که در ماه جولای آغاز شد و در سپتامبر بسته شد، در میان زمستان طولانی کریپتو، واقعاً خبر خوبی برای صرافی های برتر ارزهای دیجیتال به همراه نداشت. صرافی رمزارز کوین بیس شاهد کاهش قابل توجهی در درآمد تراکنش های خود بود که در نامه خود به سهامداران فاش کرد. از سوی دیگر، صرافی رمزنگاری Robinhood نیز شاهد نتیجه مشابهی بود. این پلتفرم تجاری محبوب کاهشی در درآمدهای مرتبط با رمزنگاری در پلتفرم خود ثبت کرد که درآمد کمتری را در میزان مورد انتظار به ارمغان آورد.

درآمد تراکنش های کوین بیس در سه ماهه سوم سال 2022 44 درصد کاهش یافت. بین جولای و سپتامبر، کوین بیس توانست 365.9 میلیون دلار (تقریباً 3022 کرور) به دست آورد.

این رقم در سه ماهه دوم سال 2022 بین آوریل و ژوئن تقریباً دو برابر شد – 655.2 میلیون دلار (تقریباً 5411 کرور).

به طور کلی، Coinbase کاهش 28 درصدی در درآمد سه ماهه سوم خود را گزارش داد که در مجموع به 576.4 میلیون دلار (تقریباً 630 کرور) رسید.

از سوی دیگر، رابینهود به کاهش 12 درصدی درآمد حاصل از فعالیت های رمزنگاری اشاره کرد.

از درآمد خالص 361 میلیون دلاری رابینهود (تقریباً 2980 کرور روپیه)، فعالیت‌های رمزنگاری تنها توانستند به 51 میلیون دلار (تقریباً 420 کرور) در سه ماهه گذشته دست پیدا کنند.

در حالی که کوین‌بیس شرایط کلان ضعیفی را پشت زیان خود ذکر کرده است، رابین‌هود مشاهده کرده است که اکثر درآمد تراکنش‌های آن از طریق سهام و اختیار خرید به دست آمده است.

در بیشتر ماه سپتامبر، ارزش کل بازار برای بخش کریپتو زیر تریلیون دلار باقی ماند.

شرایط بازار واقعاً بر برخی از بازیگران کریپتو ضربه سختی وارد کرد.

به عنوان مثال، Freeway، یک پلتفرم استیکینگ کریپتو، خدمات خرید و برداشت را در پلتفرم خود به دلیل نوسانات بازار متوقف کرده است.

جنسیس تریدینگ نیز پس از ضربه زدن به «زمستان کریپتو» به کاهش 20 درصدی تعداد کارکنان خود متوسل شد. صرافی رمزارز ByBit، Coinbase و CryptoCom نیز اقدامات مشابهی را برای حفظ تجارت مربوطه خود انجام دادند.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع