Coinbase ابتکارات Web3 را در بریتانیا افزایش می دهد زیرا ژاپن و دبی برای تبدیل شدن به هاب بلاک چین رقابت می کنند

تیم پروژه Web3 حزب حاکم لیبرال دموکرات ژاپن یک مقاله سفید منتشر کرده است که در آن توصیه هایی برای تقویت صنعت کریپتو در این کشور ارائه شده است که بخشی از استراتژی نخست وزیر فومیو کیشیدا برای ترویج فناوری است، پروژه ای به نام «ژاپن سرد».

بخش Web3 توجه صنایع جهانی را به خود جلب کرده است، که اکنون به متاورس و NFT ها به عنوان اصلاحات مهم برای مقابله با یکنواختی موجود در صنایع تبلیغات و بازاریابی نگاه می کنند. در حالی که کشورهایی مانند ژاپن، دبی و کره جنوبی در تلاش برای تثبیت خود به عنوان هاب Web3 هستند، بریتانیا نمی خواهد در پذیرش فناوری عصر جدید عقب بماند. کوین بیس که یکی از بزرگترین نام ها در صنعت کریپتو است، در روزهای آینده ابتکارات Web3 را در بریتانیا افزایش خواهد داد.

«تقاضا در حال افزایش است. و چرا این کار را نمی کند؟ 84 درصد از بزرگسالان بریتانیا می گویند که سیستم مالی جهانی به طور غیرمنصفانه به نفع منافع قدرتمند است و 65 درصد از بزرگسالان بریتانیا موافق هستند که سیستم مالی نیاز به تغییرات اساسی یا بازنگری کامل دارد.

ارائه شفافیت در مورد رفتار مالیاتی بریتانیا برای دارایی‌های کریپتو، برنامه‌ریزی برای آوردن سیستم‌های شناسایی غیرمتمرکز، و ترویج استفاده از استیبل کوین‌ها نیز به عنوان راه‌های سریع برای تبدیل بریتانیا به بازاری پرسود برای شرکت‌های Web3 فهرست شده‌اند.

در مجموع 9 مرحله توسط Coinbase فهرست شده است که چگونه ابتکارات Web3 بیشتری می توانند بریتانیا را به عنوان مرکز فعالیت های خود تعیین کنند. این مراحل شامل همکاری بانک های بریتانیا با پروژه های رمزنگاری و تبدیل بلاک چین به بخشی از فعالیت های دولتی است.

برایان آرمسترانگ، مدیر عامل صرافی رمزنگاری کوین‌بیس، قرار است در هفته فین‌تک بریتانیا در روز سه‌شنبه، ۱۸ آوریل سخنرانی کند. همانطور که در وبلاگ رسمی کوین‌بیس آمده است، آرمسترانگ به تفصیل درباره این موضوع صحبت خواهد کرد که چگونه این شرکت قصد دارد به بریتانیا کمک کند تا به یک کانون نوآوری تبدیل شود. برای سرمایه گذاری های Web3

ما می خواهیم بریتانیا موفق شود و بخش بزرگی از این موفقیت باشد. به همین دلیل است که برایان در مورد چشم انداز Coinbase در مورد اینکه چگونه بریتانیا می تواند این بخش را توربوشارژ کند و جایگاه خود را به عنوان یک مرکز نوآوری برای اقتصاد Web3 تثبیت کند، بحث خواهد کرد. برایان با جورج آزبورن وزیر دارایی سابق درباره تمرکز شرکت بر بریتانیا مصاحبه خواهد کرد.

گزارش‌ها حاکی از آن است که مقامات وزارت دارایی در بریتانیا نیز با شرکت‌ها و گروه‌های کریپتو کار می‌کنند تا قوانینی را تدوین کنند که عملکرد آنها را بالا ببرد و در ازای آن، درآمدی را برای کشور به ارمغان بیاورد.

در همین حال، کشورهای آسیایی در عرصه وب 3 پیشرفت می کنند. در اوایل این ماه، Bitget، یک صرافی ارز دیجیتال مستقر در سیشل، سرمایه ای به ارزش 100 میلیون دلار (تقریباً 819 کرور) در بازار آسیا را اعلام کرد که به توسعه Web3 اختصاص دارد.

دولت بریتانیا که سال گذشته استیبل کوین‌ها را قانونی کرد، در حال بررسی راه‌هایی برای توانمندسازی قانون‌گذاران مالی محلی با اختیارات بیشتر بر بخش کریپتو است.

صرافی کریپتو تخمین می‌زند که ۲۲ درصد از بزرگسالان بریتانیا در حال حاضر دارای ارز دیجیتال هستند و ۲۸ درصد احتمالاً در ۱۲ ماه آینده ارزهای دیجیتال را خریداری یا معامله خواهند کرد.

تکرار بعدی اینترنت که امروزه می شناسیم، Web3 شامل عناصری مانند بلاک چین، ارزهای دیجیتال، متاورس و توکن های غیرقابل تعویض (NFT) است. برخلاف Web2 متمرکز و مستعد سانسور، Web3 دارای استقلال بیشتر مالکیت محتوا و همچنین وضعیت شفافیت بهتر است.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع