Coinbase کارمندان سابق CryptoCom و فیس بوک را برای سرپرستی واحدهای خود در اروپا، آفریقا و خاورمیانه منصوب می کند.

تحت تاثیر نوسانات بازار، Coinbase شاهد چندین افت از نظر حفظ سلامت تجارت خود در سال جاری بود. درآمد معاملات کوین بیس در سه ماهه سوم سال 2022 به میزان 44 درصد کاهش یافت.

الکه کارسکنز، مدیر سابق مشارکت در فیس بوک، نقش مدیر واحد کوین بیس در بریتانیا را به عهده گرفت. در حالی که مایکل شرودر به عنوان مدیر کنترل Coinbase آلمان انتخاب شده است، پاتریک الیاس و دانیل سیفرت به عنوان مدیر و مدیر عامل منطقه ای برای نظارت بر توسعه در مناطق اروپا، خاورمیانه و آفریقا (EMEA) انتخاب شده اند.

در مناطق واقع در کشورهای آفریقایی و امارات متحده عربی، بخش کریپتو شاهد رشد قابل توجهی بوده است. در حالی که امارات متحده عربی سازمان تنظیم مقررات دارایی های مجازی (VARA) را ایجاد کرده است، یک تنظیم کننده مستقل برای دارایی های مجازی، مقامات کشورهای آفریقایی مانند کنیا و نیجریه با بازیگران صنعتی مانند Binance همکاری می کنند تا یک اکوسیستم سودآور برای صنعت دارایی های دیجیتال ایجاد کنند.

در اوایل این ماه، Coinbase بیش از 60 کارمند را به عنوان یک اقدام کاهش هزینه اخراج کرد. پیش از این در ماه ژوئن، این شرکت 18 درصد از نیروی کار خود را کاهش داده بود و بیش از 1000 کارمند را بیکار کرده بود.

اخیراً، اتحادیه اروپا (EU) قانون MiCA را تصویب کرد که انتظار می‌رود تا سال 2024 اجرایی شود. هدف لایحه MiCA جلوگیری از معاملات داخلی، افشای غیرقانونی اطلاعات داخلی و دستکاری بازار مربوط به دارایی‌های رمزنگاری شده است.

تحت هدایت آنها، ما قصد داریم محصولات جدید را راه اندازی کنیم، پایگاه مشتریان خود را توسعه دهیم، کسب و کار خود را ایجاد کنیم، به بازارهای جدید در منطقه گسترش دهیم و به همکاری نزدیک با عوامل خارجی خود از جمله سیاست گذاران، تنظیم کننده ها، موسسات مالی و شرکا ادامه دهیم. کوین بیس در یک پست وبلاگ رسمی، به جزئیات برنامه های این افراد جدید اشاره کرد.

بخش کریپتو در مناطق EMEA توجه زیادی را به خود جلب کرده است.

با توجه به کاهش تعداد، شرکت مجبور شد چندین کارمند خود را اخراج کند.

این مبادله، بین جولای و سپتامبر، تنها توانست 365.9 میلیون دلار (تقریباً 3022 کرور) به دست آورد. این رقم در سه ماهه دوم سال 2022 بین آوریل و ژوئن تقریباً دو برابر شد – 655.2 میلیون دلار (تقریباً 5411 کرور).

Coinbase، صرافی ارز دیجیتال مستقر در ایالات متحده، انتظار دارد در بازار اروپا نقش آفرینی کند. این شرکت کورمک دینان، مدیر کل سابق صرافی CryptoCom را برای تصدی سمت مدیر Coinbase در ایرلند استخدام کرده است. دینان یکی از مجموع پنج استخدام جدید است که Coinbase به منظور ساده کردن عملیات خود در کشورهای اروپایی تأیید کرده است. در یک وبلاگ رسمی، صرافی کریپتو اعلام کرد که این استخدام‌ها بخشی از استراتژی «Go Broad and Go Deep» است که از ابتدای سال جاری بخشی از دستور کار آن بوده است.

آرمسترانگ، در آن زمان، RBI را به دلیل اعمال فشار غیررسمی بر شرکت‌های رمزنگاری، که مانع رشد کریپتو در هند می‌شد، سرزنش کرده بود.

از این رو، تعجب آور به نظر می رسد که این شرکت 10 ساله اکنون در تلاش برای افزایش اعتبار خود در بازارهای بین المللی است. با استخدام این متخصصان با تجربه به عنوان مدیران سطح بالا برای منطقه MENA، Coinbase حمایت خود را از همکاری با آژانس های مجری قانون که هدف آن ایمن تر کردن بخش رمزنگاری برای سرمایه گذاران، تحت نظارت نظارتی است، تکرار کرده است.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

کوین بیس در تلاش برای بازگرداندن تجارت به پلتفرم خود، بر گسترش بین المللی تمرکز کرده است.

کوین بیس اخیراً خود را در یک مسئله حقوقی در آلمان یافت. اوایل ماه نوامبر، اداره نظارت مالی فدرال آلمان (BaFIN) دستوری صادر کرد و از Coinbase خواست جزئیاتی در مورد شیوه های تجاری بازوی محلی خود ارائه دهد. BaFin موضوعی را علیه برون سپاری تسلیحاتی Coinbase آلمان در بخش هایی از عملیات خود به عنوان “ضروری” برای انجام تجارت بانکی مطرح کرده است.

برایان آرمسترانگ، مدیر عامل Coinbase اوایل سال جاری وارد هند شده بود تا به توسعه دهندگان هندی شغل بدهد. این شرکت همچنین از ویژگی جدیدی رونمایی کرده بود که به هندی‌ها اجازه می‌دهد رمزارز را از طریق UPI در پلتفرم خود خریداری کنند، اما پس از اینکه مقامات هندی گفتند که چنین ویژگی‌هایی را از سوی شرکت خارجی تایید نمی‌کنند، مجبور شد این پیشنهاد را لغو کند.

در بریتانیا، لایحه خدمات مالی و بازارها که افشای حقوقی در مورد عملیات شرکت‌های رمزنگاری در بریتانیا را پیشنهاد می‌کند، در حال حاضر در انتظار تصویب مجلس است.

ما قویاً احساس می کنیم که منطقه EMEA در ایجاد یک محیط نظارتی ایمن و امن برای ارزهای دیجیتال پیشرو است. در واقع، ما آن را یک تنظیم کننده استاندارد طلا و نمونه ای از آنچه می توان در صورت وجود اراده سیاسی به دست آورد، در نظر می گیریم.»

«شرکت‌های مسئول مقرراتی را می‌خواهند که معقول باشد، از مشتریان محافظت کند و نوآوری را تقویت کند. ما قویاً احساس می کنیم که منطقه EMEA در ایجاد یک محیط نظارتی امن و مطمئن برای رمزارزها پیشرو است.» وبلاگ کوین بیس خاطرنشان کرد.