CoinSwitch ترازنامه را توسط آژانس مستقل در پیامدهای کریپتوزلز تأیید می کند

شما می توانید در مورد اینکه چرا فکر می کنیم بررسی مستقل راه درستی است در اینجا بیشتر بخوانید: https://t.co/aRY1eziD03

– آشیش سینگال (@ashish343) 17 نوامبر 2022

سقوط صرافی کریپتو FTX در هفته گذشته، بخش کلی کریپتو را از تمرکز سرمایه گذاران خارج کرده است. پس از تحولات این صنعت، صرافی رمزارز هندی CoinSwitch Kuber ادعا کرده است که تأییدیه ترازنامه خود را از یک آژانس مستقل دریافت کرده است. شرکت مشاوره داخلی INMACS برای تأیید اینکه دارایی‌های کلی CoinSwitch بالاتر از دارایی‌های مشتریان است – اقدامی برای جلب اعتماد سرمایه‌گذاران انجام شد.

از 4 نوامبر 2022، کل دارایی های CoinSwitch بیشتر از کل دارایی های کاربر است. یعنی کل دارایی‌های INR و Crypto که توسط CoinSwitch نگهداری می‌شود، بیشتر از Crypto و INR است که توسط CoinSwitch به نمایندگی از کاربران آن نگهداری می‌شود.

سینگال همچنین اذعان کرده است که انتخاب راهی که Giottus انجام داد نیز گزینه‌ای برای جذب بیشتر کاربران است.

منبع

«شفافیت و قابلیت ردیابی برای ما ضروری است. Ashish Singhal، بنیانگذار و مدیر عامل CoinSwitch در بیانیه ای مطبوعاتی گفت: گزارش مستقل INMACS گواهی بر تعهد و رویکرد پیشگیرانه ما به اقدامات ریسک و انطباق است.

این گزارش Proof of Reserve که بطور مستقل بررسی شده است یکی از این مراحل است.

صرافی رمزارز اساساً به دنبال تقویت ساختارهای انطباق خود است. دلیل انتخاب INMACS به دلیل ارتباط این نهاد با موسسه حسابداران خبره هند است. از جولای 2022 فرآیند تأیید خود را در CoinSwitch انجام می داد.


صرافی کریپتو FTX در این ماه به دلیل کمبود نقدینگی دچار آشفتگی شد. توالی رویدادها ارزش کل بازار کریپتو را از ارزش تریلیون دلاری آن در هفته گذشته به 857.16 میلیارد دلار کاهش داد.

در میان هرج و مرج، یکی دیگر از صرافی های کریپتو هندی Giottus اخیراً آمادگی خود را برای ارائه اسناد اثبات ذخیره به کاربران خود تضمین کرده است تا بتواند تعامل بیشتری را در پلتفرم خود ایجاد کند.