CoinSwitch Pro با پشتیبانی از معاملات چند صرافی با استفاده از یک ورود به سیستم راه اندازی شد

CoinSwitch که توسط آشیش سینگال، ویمال ساگار تیواری و گوویند سونی تأسیس شد، ۲۶۰ میلیون دلار (تقریباً ۲۱۱۰ کرور روپیه) در بودجه سری C از Coinbase Ventures و Andreessen Horowitz (a16z) در سپتامبر 2021 جمع‌آوری کرد تا تبدیل به یک ارز دیجیتال a19 دلاری شود. میلیارد (تقریباً 15425 کرور).

در یک پست وبلاگ جداگانه در توضیح CoinSwitch Pro، این شرکت بیان می‌کند که CoinSwitch Pro دارای یک سبد واحد برای مدیریت تمام سرمایه‌گذاری‌ها است که نشان می‌دهد کاربران دیگر نیازی به باز کردن چندین حساب در چندین صرافی ندارند و در نهایت منجر به معاملات سریع‌تر می‌شود.

شرکت Tiger Global، Sequoia Capital India، Ribbit Capital و Paradigm را در میان دیگر سرمایه گذاران بلو چیپ به حساب می آورد. CoinSwitch همچنین قرار است اولین پیشنهاد غیر رمزنگاری خود را تا پایان مارس 2023 راه اندازی کند.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

“CoinSwitch Pro به هندی ها کمک می کند تا دارایی های رمزنگاری شده را بر روی یک پلتفرم مطابق با KYC تجارت کنند، به گونه ای که قبلاً دیده نشده بود. ما معتقدیم که معامله گران کریپتو در حال حاضر از محصولات در هند استفاده نمی کنند. با CoinSwitch Pro، ما می خواهیم تجربه معاملات را به سطح بعدی ببریم – به معامله‌گران کمک کنید تا حرکت قیمت دارایی‌های کریپتو را در چندین صرافی به طور همزمان کشف کرده و از آن استفاده کنند و فرصت‌های جدیدی برای کسب سود ایجاد کنند.”

پست وبلاگ می افزاید: “برای تشویق معامله گران، CoinSwitch Pro تخفیف های مبتنی بر حجم نیز دارد. این به این معنی است که می توانید با شروع حجم معاملات بیشتر، تخفیف اضافی 0.1 درصدی در کارمزد معاملات دریافت کنید.” علاوه بر تخفیف های مبتنی بر حجم، Coinbase Pro همچنین دارای گزینه “Refer & Earn” است که سودهای بیشتری را نوید می دهد.

CoinSwitch در ادامه بیان می‌کند که کاربران برای دسترسی به صرافی‌های متعدد فقط باید یک بار «مشتری خود را بشناسید» (KYC) خود را تکمیل کنند.

CoinSwitch Pro، یک پلتفرم معاملاتی چند صرافی و سازگار با KYC که هدف آن این است که به کاربران اجازه دهد تا دارایی‌های رمزنگاری شده را به ارز محلی در چندین صرافی با یک ورود واحد معامله کنند، توسط اپلیکیشن سرمایه‌گذاری کریپتو داخلی، CoinSwitch، راه‌اندازی شد. از آنجایی که صرافی‌های مختلف به دلیل فعالیت‌های متفاوت خریدار/فروشنده، نرخ‌های متفاوتی دارند، CoinSwitch Pro در موقعیتی قرار گرفته است که به کاربران امکان می‌دهد با خرید کریپتو از صرافی با کمترین قیمت و فروش آن در صرافی دیگر، از آن سود ببرند. این شرکت ادعا می کند که CoinSwitch Pro اولین پلتفرم معاملاتی در هند است که از مبادلات متقابل یا آربیتراژ پشتیبانی می کند.