Crypto-Friendly امارات متحده عربی برای پرش از واگن CBDC در کنار هند، چین: جزئیات

امارات شرط بندی می کند که ابزارهای فین تک مبتنی بر بلاک چین می توانند انطباق با مقررات را بهبود بخشند، هزینه عملیات را کاهش دهند، نوآوری را افزایش دهند و امنیت مالی را در دهه آینده تقویت کنند.

امارات متحده عربی آماده است تا گام‌های مهمی برای تغییر سیستم‌های مالی موجود خود با ابزارهای نوظهور فین‌تک بردارد. پس از ایجاد یک اکوسیستم حمایتی برای صنعت کریپتو، امارات متحده عربی اکنون تمرکز خود را معطوف به گنجاندن ارز دیجیتال بانک مرکزی خود (CBDC) به اقتصاد کرده است. CBDC ها بر روی شبکه بلاک چین ساخته شده اند و به صورت دیجیتالی ارزهای فیات موجود را نشان می دهند. تراکنش‌هایی که از طریق CBDC پردازش می‌شوند نه تنها رکوردهای دائمی و غیرقابل تغییر را در بلاک چین ثبت می‌کنند، بلکه انواع هزینه‌های تراکنش را حتی برای پرداخت‌های بین‌المللی فوری کاهش می‌دهند.

مقامات مالی امارات متحده عربی به عنوان بخشی از برنامه تحول زیرساخت مالی (FIT) کار روی توسعه پشتیبانی فنی و امنیت سایبری مورد نیاز را آغاز کرده اند.

امارات از ایجاد یک جامعه بدون پول نقد در سال های آینده حمایت می کند. انتظار می رود برنامه های CBDC آن تا سال 2026 با پتانسیل کامل اجرا شود.

سال گذشته، امارات متحده عربی مجموعه ای از قوانین دقیق را برای اداره بخش رمزنگاری خود منتشر کرد. این کشور مایل است خود را به عنوان مرکزی برای کسب و کارهای پیرامون بخش دارایی های دیجیتالی تثبیت کند.

«این برنامه شامل اجرای نه ابتکار کلیدی است. مرحله اول شامل مجموعه‌ای از زیرساخت‌ها و خدمات پرداخت دیجیتال مانند راه‌اندازی طرح داخلی کارت، پلتفرم پرداخت فوری و صدور CBDC برای مصارف فرامرزی و داخلی است.» مناسب.

امارات متحده عربی اکنون به هند، چین، بریتانیا، ترکیه و قزاقستان، در میان کشورهای دیگر می‌پیوندد که قبلاً از نظر ایجاد CBDC مربوطه خود به جلو حرکت کرده‌اند.


OnePlus 11 5G در رویداد راه اندازی Cloud 11 این شرکت راه اندازی شد که همچنین شاهد معرفی چندین دستگاه دیگر بود. ما در مورد این گوشی جدید و تمام سخت افزار جدید OnePlus در Orbital، پادکست Gadgets 360 صحبت می کنیم. Orbital در Spotify، Gaana، JioSaavn، Google Podcasts، Apple Podcasts، Amazon Music و هر جایی که پادکست های خود را دریافت می کنید در دسترس است.
پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

دبی یک واحد نظارتی ویژه به نام مرجع تنظیم دارایی های مجازی (VARA) ایجاد کرد تا بر تجارت های مرتبط با رمزنگاری در آنجا نظارت کند.

بانک مرکزی امارات متحده عربی (CBUAE) بر ایجاد و آزمایش درهم دیجیتال نظارت دارد.