Dark Souls 2: Scholar of the First Sin Back Online، Prepare To Die نسخه برای همیشه آفلاین می شود


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

منبع

سرورهای PvP برای کل سه‌گانه Dark Souls در ژانویه امسال و به دنبال کشف یک آسیب‌پذیری مهم RCE (اجرای کد از راه دور) غیرفعال شدند و بازیکنان رایانه شخصی را در معرض خطر بالایی قرار داد. این اکسپلویت به مهاجم اجازه می‌دهد تا کدهای مخرب را اجرا کند و از راه دور به یک سیستم دسترسی پیدا کند و به آنها اجازه دهد اطلاعات حساس را بدزدند یا رایانه را کاملاً آجر کنند. در واقع، یکی از حملات به صورت زنده در جریان پخش توییچ هنگامی که کاربر «TheتلخSleeper” در حال پخش PvP آنلاین Dark Souls 3 بود.

اکنون که سرورها به آرامی در حال بازیابی هستند، می‌توانیم شاهد عرضه کل فرنچایز Dark Souls با تخفیف در طول فروش فصلی Steam یا فروش ناشر Bandai Namco باشیم. البته این اکسپلویت ها روی نسخه های کنسولی تاثیری نداشت و از این رو سرورهای آنها در 10 ماه گذشته کار می کردند. علاوه بر این، این هرگز روی Sekiro: Shadows Die Twice تأثیری نداشت، زیرا ویژگی آنلاین ندارد. علاوه بر این، با دیدن فرقه‌ای که پس از Elden Ring از زمان راه‌اندازی جمع‌آوری شده است، به زودی شاهد هجوم بازیکنان جدید در عرصه‌های PvP خواهیم بود – با افزایش قیمت‌های فروش قریب‌الوقوع.

در حالی که سرورهای Dark Souls: Prepare To Die Edition برای همیشه آفلاین شده اند، کار روی نسخه جدیدتر Remastered به طور پیوسته پیشرفت می کند. در توییت بعدی آمده است: «کار بر روی بازیابی سرویس‌های آنلاین برای نسخه رایانه شخصی Dark Souls Remastered هنوز در حال انجام است و پس از بازگشت به شما اطلاع خواهیم داد.

ویژگی های آنلاین برای نسخه پایه #روح تاریک II برای PC (DX9) در تاریخ بعدی در دسترس قرار خواهد گرفت.

در اواخر جریان او، بازی از کار افتاد و شروع به پخش یک پیام متنی به گفتار در انتقاد از مهارت های او در بازی کرد. پخش کننده ادعا می کند که مایکروسافت پاورشل را دیده است که به خودی خود باز می شود و این نشان می دهد که برخی از کاربران خارجی کنترل سیستم او را در دست گرفته اند. در پی گزارش های متعدد، استودیو تعطیل کردن سرورهای آنلاین آن، با توجه به رفع مشکل. با این حال، آن را تا زمانی که 25 آگوست، سرورهای آنلاین Dark Souls 3 به قدرت کامل بازیابی شدند. در طول خرابی، بازیکنان نگران بودند که چگونه این اکسپلویت بر راه اندازی Elden Ring تأثیر می گذارد، زیرا PvP آن احتمالاً روی همان زیرساخت اجرا می شود. با این حال، علاوه بر قطع‌های جزئی و مشکلات تعادل در PvE (آفلاین)، بازی هیچ مشکل برجسته‌ای ایجاد نکرده است.