Diablo IV Open Beta در ماه مارس آغاز می شود، بلیزارد تایید می کند: جزئیات

به گفته IGN، هر شخصیت سفارشی که بسازید، بسته به اینکه چه لوازم آرایشی و ظاهری را در صفحه خالق شخصیت تنظیم می‌کنید، در چندین سینماتیک به شکل دقیق نمایش داده می‌شود. همانطور که قبلا گفته شد، Diablo 4 شامل یک سیستم پاس نبرد است که انواع انتخاب لباس، خالکوبی، اسلحه، مدل مو و شکلک ها را پوشش می دهد. با این حال، به دو بخش تقسیم می شود: رایگان و حق بیمه. اولی برای همه باز است و بسته به چالش هایی که انجام می دهید، گیم پلی را برای همه بازیکنان تقویت می کند. نسخه Premium 10 دلار (حدود 827 روپیه) ارز درون بازی قیمت دارد و صرفاً بر روی زیبایی شناسی تمرکز دارد. با این حال، بلیزارد فاش نکرده است که آیا می‌توان از ارزهای بدون قفل گیم‌پلی برای خرید نسخه‌های بیشتر از Battle Pas استفاده کرد یا خیر.

هر دو دوره بتا اولین طعم کمپین Diablo IV را ارائه می دهند، زیرا بازیکنان می توانند در تاندراهای برفی قله های شکسته کاوش کنند و با شیاطین متعددی که در تاریکی پرسه می زنند، روبرو شوند. در حالی که هیچ اشاره خاصی به مدت زمان پاکسازی این منطقه نشده است، بلیزارد ادعا می کند که محتوای Act 1 به طور کامل وجود خواهد داشت. اگرچه، از آنجایی که نسخه بتا است، بهتر است منتظر مشکلات جزئی و قطعی عملکرد باشید. تمام بازخوردهای جمع‌آوری‌شده از دوره‌های بتای باز ارزیابی می‌شوند تا تغییرات نهایی برای زمان عرضه بازی انجام شود. در طول رویداد Fan Fest IGN، استودیو همچنین یک فیلم سینمایی را منتشر کرد که به عنوان نگاهی به محدوده‌های منزوی و یخی بود، که در آن یک مسافر خسته و سفارشی با دشمنی مرموز و تشنه به خون برخورد می‌کند. بلیزارد همچنین تکرار کرد که هر گونه پیشرفتی که در طول نسخه بتا ایجاد شود به خرید کامل منتقل نخواهد شد.

Diablo IV در تاریخ 6 ژوئن برای رایانه های شخصی (از طریق Battle.net)، PS4، PS5، Xbox One و Xbox Series S/X منتشر می شود. نسخه بتا در تمامی پلتفرم ها قابل دسترسی خواهد بود.

برای جزئیات جدیدترین راه اندازی ها و اخبار سامسونگ، شیائومی، ریلمی، وان پلاس، اوپو و سایر شرکت ها در کنگره جهانی موبایل در بارسلون، از مرکز MWC 2023 ما دیدن کنید.منبع

این آیتم‌ها را می‌توان در عرض سه ماه از زمانی که برای اولین بار در پاس نبرد ظاهر شد، باز کرد و پس از آن Diablo IV فصل جدید خود را آغاز می‌کند. این بدان معناست که هر فصل به مدت سه ماه ادامه خواهد داشت – یک روش نسبتاً رایج. آخرین قسمت از مجموعه Diablo همچنین یک کلاس جدید Necromancer را اضافه می کند، که در آن بازیکنان می توانند اجساد را احضار کرده و دستور دهند تا اعمال شیطانی را بر روی نقشه وسیع و نیمه باز دنیای آن انجام دهند و با شیاطینی مانند لیلیت، ملکه Succubi روبرو شوند.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

Diablo IV در ماه آینده یک جفت جلسه آزمایش بتا خواهد داشت. طبق گفته توسعه‌دهنده بلیزارد، کسانی که این عنوان را پیش‌سفارش کرده‌اند، از 17 تا 19 مارس به زودی دسترسی پیدا می‌کنند و نگاهی عمیق‌تر به بازی اولیه، که شامل Prologue و Act 1 می‌شود، می‌کنند. در هفته بعد، از 24 تا 26 مارس، همه بازیکنان می‌توانند در دوره بتای باز شرکت کنند و قدرت Burning Hells را تجربه کنند، البته سطح بازی به 25 خواهد رسید. Diablo 4 آینده همچنین دارای یک سیستم پاس نبرد متمرکز بر لوازم آرایشی است و قرار است در تاریخ 6 ژوئن برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها منتشر شود. .