Dune: The Sisterhood بازیگران امیلی واتسون از چرنوبیل، شرلی هندرسون از هری پاتر به عنوان بازیگر نقش اول: گزارش

یک دنباله فیلم در حال حاضر در دست تولید است و قصد دارد در نوامبر 2023 اکران شود. Dune: Part Two در 26 اکتبر سال گذشته، تنها چهار روز پس از انتشار جهانی قسمت اول، به طور رسمی چراغ سبز شد.

ویلنوو در بیانیه ای آماده در سال 2019، زمانی که نمایش در HBO Max روشن شد، گفت: «Bene Gesserit همیشه برای من جذاب بوده است. تمرکز یک سریال حول آن نظم قدرتمند زنان نه تنها مرتبط و الهام‌بخش به نظر می‌رسید، بلکه محیطی پویا برای مجموعه تلویزیونی بود.» هر دو ویلنوو و اسپایتس در نهایت مجبور شدند از نقش های کارگردانی و نویسندگی کناره گیری کنند تا روی فیلم اصلی که در یک جهان اتفاق می افتد تمرکز کنند. پس از اکران، Dune در باکس آفیس جهانی 401.8 میلیون دلار (حدود 3276 کرور) فروش کرد و شش جایزه اسکار را به دست آورد.

دایان آدمو جان (The Haunting of Bly Manor) و آلیسون شاپکر (وست ورلد) به عنوان برنامه‌ریزان و تهیه‌کنندگان اجرایی همکاری می‌کنند و اولی وظایف دیگری را به‌عنوان خالق و نویسنده بر عهده می‌گیرد. Dune: The Sisterhood دومین همکاری واتسون اصلی و فیلمساز یوهان رنک است که کارگردانی دو قسمت اول را بر عهده دارد. این زوج قبلاً روی مینی سریال محبوب HBO کار کرده بودند. چرنوبیل – پخش در Disney+ Hotstar. در همین حال، طرفداران فانتزی می توانند هندرسون را به عنوان Moaning Myrtle از آن تشخیص دهند هری پاتر فیلم های.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

Dune: The Sisterhood در حال حاضر تاریخ انتشار آزمایشی ندارد.

سریال HBO Max بر اساس رمان علمی تخیلی Sisterhood of Dune در سال 2012، نوشته برایان هربرت و کوین جی اندرسون، 10000 قبل از رویدادهای Dune است. طبق لاگ لاین رسمی، Dune: The Sisterhood خواهران هارکونن فوق الذکر را دنبال می کند، زیرا آنها درگیر یک سازمان زیرزمینی به نام Sisterhood of Rossak می شوند که بدن و ذهن آنها را برای به دست آوردن قدرت های مافوق بشری در تلاش برای نجات آینده بشریت آموزش می دهد. . این گروه در نهایت به بن گسریت مرموز تبدیل می شود که اکنون می شناسیم.

Dune: The Sisterhood طبق گزارش‌ها، امیلی واتسون و شرلی هندرسون را به عنوان دو بازیگر نقش اول سریال HBO Max که پیش درآمد این فیلم برنده اسکار است، انتخاب کرده است. طبق گزارش Variety، این زوج به ترتیب والیا هارکونن و تولا هارکونن را به تصویر می کشند، خواهرانی که در یک سازمان مخفی به نام Sisterhood به قدرت رسیدند. سال‌ها پس از آن، این فرقه به فرقه افسانه‌ای معروف‌تر یعنی Bene Gesserit تبدیل خواهد شد. دنیس ویلنوو کارگردان فیلم Dune در یک مقطع زمانی به کارگردانی خلبان ملحق شده بود، اما اکنون، او خود را به عنوان تهیه کننده اجرایی در کنار جان اسپایتز، که در نویسندگی فیلم 2021 همکاری می کرد، کنار گذاشته است.