EA، مارول قرارداد 3 بازی، با بازی مرد آهنی بخشی از آن را اعلام کرد


الکترونیک آرتز یک بازی مرد آهنی و حداقل دو عنوان اکشن ماجراجویی دیگر را که حول محور شخصیت‌های دنیای مارول می‌چرخد، بر اساس قراردادی که ناشر بازی‌های ویدیویی در روز دوشنبه اعلام کرد، عرضه خواهد کرد.

بازی مرد آهنی – که در ماه سپتامبر تایید شد – روایتی اصلی بر اساس تاریخ میلیاردر خیالی تونی استارک خواهد بود که توسط بازیگر هالیوودی رابرت داونی جونیور در مجموعه فیلم های ابرقهرمانی محبوب به تصویر کشیده شده است.

استودیوی EA Motive مستقر در مونترال در حال کار بر روی بازی Iron Man است که یک بازی تک نفره و سوم شخص اکشن ماجراجویی خواهد بود.

به گفته EA، بازی‌های جدید بر روی کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی در دسترس خواهند بود، در قراردادی که به آن امکان دسترسی به یکی از با ارزش‌ترین شرکت‌ها در زمینه سرگرمی را می‌دهد، که عمدتاً به دلیل موفقیت فیلم‌های مبتنی بر شخصیت‌های کمیک مارول است.

EA قبلاً با مالک مارول والت دیزنی برای توسعه بازی هایی بر اساس مجموعه فیلم های جنگ ستارگان برای دستگاه های تلفن همراه، رایانه های شخصی و کنسول ها همکاری کرده است.

اولین مورد از آنها، Star Wars Jedi: Fallen Order، در اواخر سال 2019 برای PC، PS4 و Xbox One منتشر شد. در اواسط سال 2021 به‌روزرسانی نسل بعدی برای PS5 و Xbox Series S/X ارائه شد.

دنباله ای با عنوان Star Wars Jedi: Survivor در سال 2023 برای PC، PS45 و Xbox Series S/X انتظار می رود.

EA مستقر در Redwood City، کالیفرنیا به مجموعه ای از دیگر بازی های سنگین وزن می پیوندد که از ابرقهرمانان محبوب برای عناوین خود استفاده کرده اند.

Sony Interactive Entertainment بازی‌های Spider-Man را برای رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن عرضه کرده است، در حالی که Warner Bros. اخیراً، دومی به ما یک اسپین آف در Gotham Knights داد.

شرط بندی EA بر روی بازی های جدید خود در حالی انجام می شود که ناشر بازی های ویدیویی با کاهش تقاضا از اوج هایی که در طول همه گیری جهانی تحت تاثیر قرار گرفته اند، دست و پنجه نرم می کند. در اوایل ماه اوت، این شرکت فروش سه ماهه تعدیل شده را کمتر از تخمین‌ها پیش‌بینی کرده بود.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع