ED به دنبال پیوندهای احتمالی پولشویی، مسدود کردن حساب های بانکی وزیر ایکس را حذف کرد

این صرافی در یک پست وبلاگی توضیح داد که “اداره اجرای (ED) تحقیقاتی را در مورد 16 شرکت فین‌تک و برنامه‌های وام فوری انجام داده است. برخی از آنها اتفاقاً از پلتفرم WazirX استفاده می‌کنند. وزیرX با ارائه آنها با بازرسان همکاری کرده است. با تمام جزئیات، اطلاعات و اسناد شرکت‌های متهم که از پلتفرم WazirX استفاده می‌کنند.”

به روز رسانی در مورد تحقیقات ED:

اخبار مربوط به تحقیقات ED باعث شد که Binance عملاً وزیرX را انکار کند. Changpeng Zhao، مدیرعامل بایننس در توییتی اعلام کرد که معامله برای تکمیل خرید هرگز کامل نشده است. ژائو توضیح داد: “در 21 نوامبر 2019، بایننس یک پست وبلاگی منتشر کرد که نشان می داد WazirX را “خرید” کرده است – این تراکنش هرگز تکمیل نشد. بایننس هرگز – در هیچ مقطعی – مالک هیچ سهامی از Zanmai Labs، نهادی که WazirX را اداره می‌کند، نبوده است.»

پلتفرم تجارت ارز دیجیتال WazirX که مستقر در هند است، اعلام کرده است که ناظر جرایم مالی این کشور – اداره اجرای (ED) حساب‌های بانکی خود را مسدود کرده و به شرکت اجازه می‌دهد به عملیات بانکی خود ادامه دهد. در ماه آگوست، آنها جست‌وجوهایی را روی یکی از مدیران آزمایشگاه‌های Zanmai، که WazirX در هند را اداره می‌کند، انجام دادند و دستور مسدود کردن موجودی‌های بانکی آنها را به مبلغ روپیه صادر کردند. 64.67 کرور این در رابطه با تحقیقات ED از 16 شرکت فین‌تک و برنامه‌های وام فوری بود.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

منبع

ED حساب های بانکی وزیر ایکس را مسدود کرده است. وزیر ایکس با همکاری بازرسان، تمام جزئیات و اسناد لازم را در مورد شرکت‌های متهم که از پلتفرم WazirX استفاده می‌کردند، ارائه کرد.

صرافی کریپتو در توییتی اعلام کرد: “ED حساب های بانکی وزیر ایکس را مسدود کرده است. وزیر ایکس با همکاری بازرسان، تمام جزئیات و مدارک لازم را درباره شرکت های متهم که از پلتفرم وزیر ایکس استفاده می کردند، ارائه کرد.”