ED Raids مروج برنامه بازی های موبایلی مستقر در کلکته، بیش از روپیه را مصادره کرد. 7 کرور نقدی

طبق گزارشات آژانس فدرال ادعا می کند که برنامه بازی موبایل E-Nuggets با انگیزه کلاهبرداری از مردم راه اندازی شده است. پس از جلب اعتماد مشتریان خود، که شروع به بررسی کمیسیون های بیشتر در برنامه کردند، مروجین این ویژگی را متوقف کردند تا پول را به بهانه های مختلفی مانند ارتقاء سیستم یا تحقیق توسط سازمان های مجری قانون برداشت کنند.

اداره اجرا (ED) روز شنبه به مروجین یک شرکت برنامه بازی های موبایلی مستقر در کلکته حمله کرد. به گفته این سازمان دولتی، مقامات بیش از 100 میلیون ریال پول نقد دریافت کرده اند. 7 کرور در طول حمله، که بخشی از تحقیقات پولشویی بود. بر اساس گزارشی، اپلیکیشن بازی با عنوان E-Nuggets و مروج آن، با نام Aamir Khan و دیگران، توسط ED پس از تشکیل پرونده FIR علیه این شرکت مورد بررسی قرار گرفتند. ED در مورد آخرین حمله از طریق یک توییت فاش کرد.

“ED عملیات جستجو را بر اساس مقررات PMLA، 2002 (در 10.09.2022) در محل 06 در کلکته، در رابطه با تحقیقات مربوط به برنامه بازی موبایل انجام داده است. پول نقد هنگفت (بیش از 7 کرور روپیه) در محل پیدا شد.”

— ED (@dir_ed) 10 سپتامبر 2022

بر اساس یک توییت ANI، تصویری که توسط آژانس فدرال پس از حمله به نمایش گذاشته شده بود، 200 میلیون روپیه توقیف کرد. 500 روپیه 2000 و روپیه 200 اسکناس در کنار هم.

منبع