Elden Ring پشتیبانی طولانی مدت از Ray Tracing را در رایانه شخصی، PS5، Xbox Series S/X دریافت می کند: جزئیات

Elden Ring بالاخره به‌روزرسانی ray-tracing را که مدت‌ها وعده آن را داده بود، توسط پچ 1.09 دریافت کرد. این ویژگی هم‌اکنون روی رایانه‌های شخصی، PS5 و Xbox Series S/X وجود دارد، با مدر مشهور Dark Souls، لنس مک‌دونالد، تأیید می‌کند که متأسفانه به سایه‌های ردیابی پرتو و انسداد محیط محدود می‌شود. در حالی که منوی تنظیمات Elden Ring شامل یک کلید ردیابی پرتو است، هیچ گزینه ای برای Nvidia DLSS یا گزینه های ارتقاء مقیاس AMD برای اطمینان از نرخ فریم بهتر هنگام پخش در تنظیمات گرافیکی با وفاداری بالا وجود ندارد. هیچ انعکاس ردیابی اشعه ای نیز وجود ندارد و بیشتر تغییرات قابل مشاهده فقط در فضای باز دیده می شوند و لبه های درخشان را در سنگ های مجاور از بین می برند.

مک دونالد، که به شهرت رسید پدید آوردن مد بسیار مورد نیاز Bloodborne 60fps، خاطرنشان می کند که پچ ردیابی اشعه PS5 بزرگتر است و با 5 گیگابایت عرضه می شود، در حالی که به روز رسانی رایانه شخصی فقط 200 مگابایت حجم دارد. دلیل این امر این است که نسخه PS5 دارای سایه بان های از پیش کامپایل شده است که پس از دانلود و نصب آماده استفاده هستند. با این حال، در رایانه شخصی، Elden Ring باید در اولین راه‌اندازی پس از دانلود به‌روزرسانی، شیدرها را کامپایل/نصب کند – این اتفاق در اکثر بازی‌های رایانه‌ای مدرن رایج است. با این حال، هیچ چیز در مقایسه با Hogwarts Legacy در رایانه شخصی، که سایه بان ها را در هر راه اندازی جمع آوری می کند، وجود ندارد. FromSoftware از کمبود گزینه های ارتقاء مقیاس آگاه است و بنابراین در سیستم مورد نیاز خود، وضوح 1080p را به عنوان محدودیت فهرست می کند. هر چیزی فراتر از آن به طور بالقوه می تواند تجربه شما را کند کند.

منبع

پچ 1.09 Elden Ring چندین تنظیم تعادل را نیز در بازی به ارمغان می‌آورد، از مقیاس‌پذیری در PvP آنلاین تا ایجاد تغییرات در چندین Ashes of War. می توانید کل پچ لاگ را در وب سایت رسمی Bandai Namco بخوانید. این شرکت قبلاً یک اینفوگرافیک سرگرم‌کننده منتشر کرده بود که نشان می‌داد بازیکنان مجموعاً بیش از 9 میلیارد بار در Elden Ring مرده‌اند، که مقصر اصلی آن آسیب‌دیدگی از جانب دشمنان، سقوط به مرگ، اثرات وضعیت و PvP آنلاین است. این آمار همچنین نشان داد که بازیکنان نزدیک به 6 میلیارد بار برای باس مبارزات تلاش کردند که 329 میلیون از آن ها Malenia، Blade of Miquella بود.

Elden Ring حداقل مورد نیاز کامپیوتر ردیابی اشعه

  • سیستم عامل: ویندوز 10
  • پردازنده (CPU): Intel Core i5-10600K یا AMD Ryzen 5 3600XT
  • گرافیک (GPU): Nvidia GeForce RTX 3060 Ti (8 گیگابایت) یا AMD Radeon RX 6700 XT (12 گیگابایت)
  • رم: 16 گیگابایت
  • وضوح: 1920×1080 پیکسل با کیفیت پایین – ردیابی کم اشعه

Elden Ring برای PC، PS4، PS5، Xbox One و Xbox Series S/X در دسترس است. ویژگی به‌روزرسانی ray-tracing در نسخه‌های PS4 و Xbox One در دسترس نخواهد بود.

Elden Ring نیازهای رایانه شخصی را برای ردیابی اشعه توصیه می کند

  • سیستم عامل: ویندوز 11
  • پردازنده (CPU): Intel Core i7-10700K یا AMD Ryzen 7 3800XT
  • گرافیک (GPU): Nvidia GeForce RTX 3070 Ti (8 گیگابایت) یا AMD Radeon RX 6900 XT (16 گیگابایت)
  • رم: 16 گیگابایت
  • وضوح: 1920×1080 پیکسل با کیفیت بالا – ردیابی پرتوی بالا

Elden Ring 1.09 اکنون برای PS5 و PC به صورت زنده در دسترس است. پشتیبانی از انسداد محیطی با ردیابی پرتو و سایه‌های ردیابی پرتو را اضافه می‌کند. هیچ انعکاس ردیابی اشعه ای وجود ندارد. بدون پشتیبانی از DLSS برای کمک به عملکرد.

در اینجا الزامات سیستم ردیابی اشعه برای Elden Ring، توسط ناشر Bandai Namco آمده است:

آپدیت PS5 5 گیگ، کامپیوتر 200 مگابایت است. PS5 به دلیل گنجاندن سایه بان های از پیش کامپایل شده بزرگتر است. https://t.co/4oIMOcWgq8 pic.twitter.com/0fM7mV0qBM

– لنس مک دونالد (@manfightdragon) 23 مارس 2023

چند روز پس از جشن یک سالگی، FromSoftware اولین بسط بزرگ Elden Ring – Shadow of the Erdtree را اعلام کرد که در حال حاضر برای همه پلتفرم ها در حال توسعه است. در آن زمان، ما همچنین یک تیزر هنری از یک مناظر کم نور دریافت کردیم که در آن یک چهره بلوند مرموز سوار بر تورنت – اسب ما در بازی – به دوردست‌ها به دو درخت در هم تنیده نگاه می‌کرد که سایه می‌اندازند و مقداری شیره طلایی بیرون می‌ریزند. فرض بر این است که این شخصیت میکلا، برادر الهه امپریایی مالنیا است که نفرین شده بود تا برای همیشه کودک بماند. Bandai Namco همچنین ماه گذشته تایید کرد که Elden Ring از زمان عرضه در فوریه 2022 بیش از 20 میلیون نسخه فروخته است.