Far Cry 5 پچ 60 فریم بر ثانیه را بر روی PS5 و Xbox Series S/X دریافت می کند زیرا Ubisoft دسترسی رایگان آخر هفته را اعلام می کند

شما به اندازه کافی منتظر بودید… به Hope County خوش آمدید!

ماه گذشته، یوبی‌سافت دلیل تاخیر و لغو بازی‌های خود در سال‌های اخیر را تأیید کرد و مدعی شد که اقدامات لازم است زیرا همزمان تعداد زیادی بازی تولید می‌کند. این شرکت سه پروژه اعلام نشده را لغو کرد، علاوه بر این، عنوان جنگ دریایی مورد انتظار Skull and Bones را برای ششمین بار به تاخیر انداخت. بازی گریزان و کمی بحث برانگیز Beyond Good and Evil 2 نیز با شکست در توسعه مواجه شد، زیرا مدیر عامل استودیو Guillaume Carmona شرکت را ترک کرد. طبق این گزارش، بازی هنوز وارد مرحله تولید کامل نشده است، زیرا سازندگان قادر به ارائه یک “دیدگاه خلاقانه” نیستند.

لذت ببرید!#FarCry5Anniversary

– Far Cry 5 (@FarCrygame) 16 مارس 2023


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

منبع

Far Cry 5 یک پچ 60 فریم بر ثانیه برای نسخه های PS5 و Xbox Series S/X خود دریافت کرده است. به عنوان بخشی از جشن پنجمین سالگرد خود، یوبی‌سافت یک به‌روزرسانی رایگان منتشر کرده است که نوید محتوای جدید بیشتری را در راه است. این بازی همچنین از یک تعطیلات آخر هفته رایگان از 23 تا 27 مارس در تمامی کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی برخوردار خواهد بود و در صورت تصمیم به خرید آن، پیشرفت به بازی کامل منتقل می‌شود. Far Cry 5 همچنین با 85 درصد تخفیف در سراسر Ubisoft Connect، Microsoft Store و PlayStation Store به فروش می رسد.

پچ 60 فریم بر ثانیه Far Cry 5 اکنون برای PS5 و Xbox Series S/X منتشر شده است. آخر هفته رایگان در تاریخ 23 مارس پخش می شود و تا 27 مارس در رایانه های شخصی، PS4، PS5، Xbox One و Xbox Series S/X اجرا می شود.

نقد و بررسی Far Cry 5