Fitbit Sense 2, Versa 4, Inspire 3 Wearables در هند عرضه شد: قیمت، مشخصات

در نهایت، Fitbit Inspire 3 در آمازون با قیمت 100 میلیون تومان در دسترس است. 8999. این در رنگ‌های Lilac Bliss، Midnight Zen و Morning Glow موجود است.

Fitbit Sense 2 و Versa 4 با هر دو دستگاه اندروید و iOS سازگار هستند. گفته می شود آنها عمر باتری تا 6 روز و شارژ سریع را ارائه می دهند که ادعا می شود با شارژ 12 دقیقه ای، عمر باتری یک روز را فراهم می کند. صفحه نمایش آنها دارای حالت همیشه روشن است. هر دو مدل همچنین دارای GPS داخلی و دکمه ناوبری در کناری هستند.

همه این پوشیدنی‌های Fitbit با عضویت ممتاز 6 ماهه Fitbit ارائه می‌شوند.

Fitbit Sense 2, Versa 4 مشخصات، ویژگی ها

در همین حال، Fitbit Versa 4 یک مدل تناسب اندام با بیش از 40 حالت تمرین است. همچنین ویژگی‌هایی مانند آمار بلادرنگ، دقیقه‌های منطقه فعال، امتیاز آمادگی روزانه و موارد دیگر برای کمک به کاربران در دستیابی به اهداف فعالیت روزانه‌شان وجود دارد.

Fitbit Inspire 3 مشخصات، ویژگی ها

Fitbit Inspire 3 یک ردیاب تناسب اندام با کاربری آسان است که ادعا می شود عمر باتری آن تا 10 روز است. دارای صفحه نمایش لمسی رنگی روشن با حالت همیشه روشن است. این ردیاب تناسب اندام برای تشخیص خودکار ورزش و ذخیره اطلاعات دقیق حرکت تا هفت روز طراحی شده است. همچنین تا عمق 50 متری در برابر آب مقاوم است و برای استفاده در هنگام شنا مناسب است. Inspire 3 مجهز به نمایشگر نوری ضربان قلب، سنسور اکسیژن خون SpO2 و سنسور نور محیط است.

پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

فیت بیت نسل بعدی پوشیدنی های خود را روز پنجشنبه در هند عرضه کرد. این مجموعه شامل ساعت های تناسب اندام Fitbit Versa 4 و Fitbit Sense 2 و همچنین ردیاب تناسب اندام Fitbit Inspire 3 است. Fitbit ادعا می کند که این پوشیدنی های جدید نازک تر و راحت تر از مدل های قبلی خود هستند. آنها دارای ویژگی هایی مانند نظارت بر ضربان قلب، ردیابی اکسیژن خون (SpO2)، روند خواب، پاسخ به استرس و موارد دیگر هستند. قابل ذکر است که Fitbit Versa 4 و Fitbit Sense 2 تا 6 روز عمر باتری دارند، در حالی که Fitbit Inspire 3 ظاهراً می تواند تا 10 روز در هر بار شارژ دوام بیاورد.

قیمت Fitbit Sense 2، Versa 4 و Inspire 3 در هند، موجود است

Fitbit Sense 2 در رنگ‌های گرافیت خاکستری، طلای مه‌آلود و پلاتین سفید عرضه می‌شود. می توان آن را از آمازون با قیمت 500 میلیون تومان خریداری کرد. 24999. به طور مشابه، Fitbit Versa 4 در رنگ‌های مشکی گرافیتی، شنی صورتی و آبی آبشاری ارائه می‌شود. روپیه هزینه دارد. 20,499 در آمازون.

Fitbit Sense 2 یک ساعت هوشمند متمرکز بر سلامتی است که دارای حسگر جدید Body Response برای کمک به کاربران در مدیریت استرس است. از طریق برنامه ECG Fitbit و الگوریتم PPG، این دستگاه می تواند علائم فیبریلاسیون دهلیزی، تغییرات ضربان قلب، تغییرات دمای پوست و موارد دیگر را تشخیص دهد.