Flipkart برای توزیع وام های شخصی بانک Axis تا سقف روپیه. 5 لک در میان نگرانی های RBI در مورد وام های بدون تضمین

این تسهیلات در پیوند با سومین وام دهنده بزرگ بخش خصوصی، مشتریان را با افزایش قدرت خرید توانمند می کند.

Flipkart متعلق به Walmart روز جمعه اعلام کرد که وام های شخصی Axis Bank را بر روی پلت فرم تجارت الکترونیک توزیع خواهد کرد.

تمرکز ما بر این است که با اعطای دسترسی به نقدینگی دقیقاً در صورت نیاز، اعتبار و افزایش قدرت خرید را تقویت کنیم. این راه‌حل‌های مالی به خواسته‌های در حال رشد مصرف‌کنندگان پاسخ می‌دهد و انعطاف‌پذیری و راحتی بیشتری را در طول سفر خرید آن‌ها ارائه می‌دهد.»

غول های تجارت الکترونیک مانند Flipkart و Amazon ماه گذشته زمانی که مرکز توجه جدی به “الگوهای تاریک” را مورد توجه قرار داد و از شرکت های تجارت الکترونیک خواست برای جلوگیری از چنین اقداماتی یک چارچوب خود تنظیمی ایجاد کنند، تحت اسکنر دولت قرار گرفتند.

این اعلامیه در بحبوحه گزارش‌هایی مبنی بر نگرانی‌های RBI در مورد رشد بالای بخش وام‌های بدون وثیقه خطرناک‌تر مانند وام‌های شخصی و کارت‌های اعتباری منتشر می‌شود.

الگوهای تاریک به اقداماتی اشاره دارد که عمداً از مصرف کنندگان در اینترنت سوء استفاده می کند، مانند افزودن اقلام به سبد خرید حتی اگر کاربر آن را انتخاب نکرده باشد، تغییر قیمت یک محصول در زمان بررسی یا حتی ایجاد حس نادرست از فوریت برای پیشبرد تصمیم خرید


از Nothing Phone 2 گرفته تا Motorola Razr 40 Ultra، انتظار می رود چندین گوشی هوشمند جدید در ماه جولای معرفی شوند. ما درباره همه هیجان‌انگیزترین گوشی‌های هوشمند که در این ماه عرضه می‌شوند و بیشتر در آخرین قسمت Orbital، پادکست Gadgets 360 صحبت می‌کنیم. Orbital در Spotify، Gaana، JioSaavn، Google Podcasts، Apple Podcasts، Amazon Music و هر جایی که پادکست های خود را دریافت می کنید در دسترس است.
پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

در بیانیه ای اعلام شد این پلتفرم که 450 میلیون مشتری دارد، وام هایی تا سقف 5 میلیون روپیه توزیع می کند که تا سه سال قابل بازپرداخت است.

سامیر شتی، رئیس و رئیس تجارت دیجیتال و تحول بانک اکسیس، گفت که این بانک قادر خواهد بود از طریق این مشارکت به طیف وسیع تری از مشتریان وام ارائه دهد.

در بیانیه آمده است که مشتریان می توانند در 30 ثانیه تاییدیه وام را تحت این مشارکت دریافت کنند.

معاون ارشد Flipkart در بخش فین‌تک و گروه پرداخت، دیرج آنژا گفت که پلتفرم تجارت الکترونیک در حال حاضر راه‌های تامین مالی مانند Buy Now Pay Later (BNPL)، اقساط ماهانه معادل (EMI) و کارت‌های اعتباری مشترک را برای حمایت از خریداران ارائه می‌دهد.

در بیانیه Flipkart آمده است: “در حالی که مصرف کنندگان هندی به تکامل خود ادامه می دهند، آرزوی فزاینده ای برای بهبود سبک زندگی آنها وجود دارد.”