FTX در حال تلاش برای احیای پرچمدار صرافی بین المللی ارزهای دیجیتال: گزارش

در روزهای منتهی به شکست، مشتریان صرافی رمزنگاری Sam Bankman-Fried میلیاردها دلار برداشت کردند و نقدینگی شرکت را کاهش دادند. یک معامله نجات با صرافی رقیب بایننس نیز شکست خورد و منجر به سقوط بالاترین مشخصات کریپتو در سال‌های اخیر شد.

وکلای FTX بلافاصله به درخواست رویترز برای اظهار نظر پاسخ ندادند.

© تامسون رویترز 2023


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

اخیراً، یک قاضی فدرال پیشنهاد سام بنکمن-فرید را برای کنار گذاشتن بیشتر پرونده جنایی دولت ایالات متحده مبنی بر متهم کردن موسس صرافی ارزهای دیجیتال FTX به سازماندهی یک کلاهبرداری چند میلیارد دلاری رد کرد.

این گزارش به نقل از افراد آشنا با این بحث ها اضافه کرد که این شرکت رمزنگاری شکست خورده مذاکراتی با سرمایه گذاران در مورد حمایت از راه اندازی مجدد بالقوه صرافی FTX.com از طریق ساختارهایی مانند سرمایه گذاری مشترک داشته است.

در ماه نوامبر، FTX برای حمایت از ورشکستگی فصل 11 در ایالات متحده پس از فروپاشی شگفت‌انگیزش که صنعت دارایی‌های دیجیتال را لرزاند، درخواست داد.

بر اساس گزارش ژورنال، ری گفت، این شرکت «فرایند جلب علاقه‌مندان برای راه‌اندازی مجدد صرافی FTX.com را آغاز کرده است».

این صنعت از آن زمان در بحبوحه نظارت تنظیم کننده های جهانی در حال چرخش است، در حالی که بنیانگذار FTX بانکمن-فرید با شکایت جنایی توسط دولت ایالات متحده به اتهام کلاهبرداری مواجه است.

دادستان ها Bankman-Fried را متهم کردند که میلیاردها دلار از وجوه مشتریان FTX را به سرقت برده است تا از زیان های صندوق پوشش ریسک Alameda Research خود جلوگیری کند.

وال استریت ژورنال روز چهارشنبه به نقل از مدیر عامل، جان ری گزارش داد که FTX ورشکسته در حال حرکت برای احیای پرچمدار صرافی ارزهای دیجیتال بین المللی خود است.

دادستان ها Bankman-Fried را متهم کردند که میلیاردها دلار از وجوه مشتریان FTX را به سرقت برده است تا از زیان های صندوق پوشش ریسک Alameda Research خود جلوگیری کند.