FTX سه مدیر ارشد از جمله یکی از بنیانگذاران، گری وانگ: گزارش را اخراج کرد

از آن زمان چندین شرکت ارزهای دیجیتال خود را برای پیامدهای سقوط FTX آماده کرده‌اند و بسیاری میزان قرار گرفتن آنها در معرض این صرافی تحت محاصره را میلیون‌ها نفر می‌دانند.

بر اساس مصاحبه با چندین نفر از افراد نزدیک به Bankman-Fried و ارتباطات شرکت که قبلاً گزارش نشده بود، شرکت مخفیانه با وجوه مشتریان ریسک می کرد تا یک شرکت تجاری متعلق به Bankman-Fried را پشتیبانی کند که منجر به سقوط شرکت شد.

وال استریت ژورنال روز جمعه به نقل از سخنگوی FTX گزارش داد که صرافی ارزهای دیجیتال FTX که اخیرا درخواست حمایت از دادگاه ورشکستگی ایالات متحده را ارائه کرده است، سه تن از مدیران ارشد خود از جمله گری وانگ، یکی از بنیانگذاران خود را اخراج کرده است.

© تامسون رویترز 2022


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

FTX بلافاصله به درخواست رویترز برای اظهار نظر پاسخ نداد.

صرافی رمزارز هفته گذشته درخواست حفاظت از ورشکستگی داد و سام بنکمن-فرید، تاجر سابق وال استریت، پس از کناره گیری صرافی رقیب بایننس از خرید پیشنهادی، از سمت مدیر اجرایی استعفا داد.

به گفته این روزنامه، دیگر مدیران اخراج شده، نیشاد سینگ، مدیر مهندسی و کارولین الیسون بودند که بازوی تجاری FTX Alameda Research را اداره می کردند.

این شرکت از طریق ده ها مجوزی که از طریق خریدهای متعدد خود دریافت کرده بود، تحت نظارت نظارتی قرار گرفته بود. اما این امر از مشتریان و سرمایه گذاران خود محافظت نکرد، زیرا اکنون میلیاردها دلار ضرر دارند.

روند ورشکستگی ایالات متحده شامل چندین شرکت گروه FTX با بیش از 100000 و احتمالاً بیش از 1 میلیون طلبکار می شود.