Genesis به سرمایه گذاران در مورد ورشکستگی احتمالی بدون سرمایه گذاری جدید پس از سقوط FTX هشدار می دهد: گزارش

یکی از نمایندگان جنسیس در بیانیه‌ای به بلومبرگ گفت: «ما هیچ برنامه‌ای برای اعلام ورشکستگی قریب‌الوقوع نداریم. هدف ما حل و فصل وضعیت فعلی بدون نیاز به هرگونه تشکیل پرونده ورشکستگی است. جنسیس همچنان به گفتگوهای سازنده با طلبکاران ادامه می دهد.”

این خبر سرمایه‌گذاران کریپتو را تکان داد زیرا بیت‌کوین رکود روزانه خود را به 15649 دلار (تقریباً 12.7 لک) رساند، اگرچه این توکن از آن زمان برخی از این زیان‌ها را پاک کرده است، قیمتی که در حال حاضر 15732 دلار (تقریباً 12.77 میلیون روپیه) است.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

منبع

DCG به جنسیس تریدینگ 140 میلیون دلار (تقریباً 1136 کرور روپیه) سهام تزریق کرد، زیرا اعلام کرد که تجارت مشتقات آن 175 میلیون دلار (تقریباً 1420 کرور روپیه) در پلتفرم FTX قفل شده است. این شرکت «جنسیس در معرض FTT یا هر توکن دیگری که توسط صرافی‌های متمرکز صادر می‌شود، قرار ندارد». در یک توییت گفت در 9 نوامبر

بر اساس گزارش بلومبرگ، کارگزاری دارایی دیجیتال جنسیس در تلاش است تا پول نقد تازه ای را برای واحد وام دهی خود جمع آوری کند و این شرکت به سرمایه گذاران بالقوه هشدار داده است که در صورت عدم توجه به تلاش هایش ممکن است نیاز به ورشکستگی داشته باشد. این شرکت از زمان اعلام ورشکستگی FTX در اوایل این ماه با بحران نقدینگی مواجه شده است و بنا بر گزارش ها تلاش کرده است حداقل یک میلیارد دلار (تقریباً 8118 کرور) جمع آوری کند، که به Binance و Apollo Global Management نزدیک شده است. ورشکستگی احتمالی همچنین نشان می‌دهد که چگونه فروپاشی FTX باعث ایجاد امواج شوک در اکوسیستم رمزنگاری گسترده‌تر شد که هیچ نشانه‌ای از کاهش نشان نمی‌دهند.

جنسیس گلوبال کپیتال، کسب و کار وام دهی جنسیس تریدینگ، هفته گذشته در پی سقوط FTX و سقوط Three Arrows Capital در اوایل سال جاری، بازخرید و دریافت وام های جدید را به طور موقت به حالت تعلیق درآورد. در آن زمان، شرکت مادر Digital Currency Group گفت که عملیات تجاری در DCG و دیگر شرکت‌های تابعه آن تحت تأثیر قرار نگرفت.

عجله برای تامین مالی به دلیل بحران نقدینگی در وام دهنده پس از سقوط ناگهانی FTX، یکی از بزرگترین صرافی های رمزنگاری جهان، تسریع شد.