Google با افزودن و بهبود سایر ویژگی‌ها، جستجوی واقعیت افزوده با نمای زنده را ارائه می‌کند

گوگل همچنین یک ویژگی جدید خرید و زیبایی مبتنی بر واقعیت افزوده را اضافه می کند که به کاربران امکان می دهد دقیقاً سایه آرایشی مورد نظر خود را پیدا کنند. Maps اکنون یک کتابخانه عکس با 148 مدل دارد که طیف متنوعی از رنگ‌های پوست را نشان می‌دهد و به کاربران اجازه می‌دهد اساساً پایه را روی این مدل‌های مجازی اعمال کنند و به آن‌ها کمک می‌کند تا محصول کامل پوست را پیدا کنند. پس از یافتن کالای مناسب، کافی است برای انتخاب محصول ضربه بزنید تا یک خرده‌فروش پیدا کنید. گوگل همچنین قابلیت یافتن کفش و کاوش آن ها را در واقعیت افزوده معرفی کرده است، اما در حال حاضر به برندهای انتخابی محدود شده است.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

در حالی که جستجو با Live View در حال حاضر فقط به چند شهر محدود شده است، Google نیز بهبود یافته و ویژگی هایی را به جستجو اضافه کرده است.

ویژگی «نمای زنده» نقشه‌های گوگل مدتی است که در برخی از کشورها در دسترس بوده و به کاربران امکان می‌دهد گوشی‌های هوشمند خود را نگه دارند و مسیرهای چسبانده شده به خیابان‌ها و ساختمان‌های شهر را با استفاده از واقعیت افزوده مشاهده کنند. حدود سپتامبر امسال، گوگل قابلیت جستجو با نمای زنده را اعلام کرد و یک زاویه بصری به جستجو اضافه کرد. در میان بسیاری از ویژگی‌های جدید دسترسی، زیبایی و خرید که اکنون به جستجو اضافه شده‌اند، گوگل بالاخره آماده است تا ویژگی جستجوی واقعیت افزوده خود را برای انتخاب شهرها عرضه کند.

کسانی که از Maps برای یافتن ایستگاه‌های شارژ الکتریکی استفاده می‌کنند، اکنون می‌توانند فیلتر «شارژ سریع» را به جستجوهای خود اضافه کنند تا ایستگاهی با شارژر سریع‌تر پیدا کنند. در برخی کشورها صاحبان وسایل نقلیه الکتریکی می‌توانند نوع شارژر خودروی خود را نیز تایپ کنند تا فقط ایستگاه‌های شارژ سازگار را در نتایج جستجوی خود ببینند.

امکان یافتن مکان‌ها یا موسسات قابل دسترسی با ویلچر، که قبلاً فقط در کشورهای منتخب موجود بود، اکنون در سطح جهانی، هم در اندروید و هم در iOS در دسترس است. کاربران فقط باید تنظیمات «مکان‌های قابل دسترس» را در Google Maps روشن کنند و سپس به دنبال نماد صندلی چرخدار در نمایه کسب‌وکار باشند تا بدانند آیا ورودی قابل دسترسی برای ویلچر دارد یا خیر. جستجو برای یک ظرف غذایی خاص نیز بسیار آسان تر است. کاربران فقط باید نام غذا را در جستجوی Maps تایپ کنند و نتایج اکنون رستوران‌هایی را که به آنها سرو می‌کنند نشان می‌دهد.

طبق اعلام قبلی خود، گوگل اکنون جستجو را با Live View در لندن، لس آنجلس، نیویورک، پاریس، سانفرانسیسکو و توکیو آغاز خواهد کرد. این ویژگی به کاربران امکان می‌دهد گوشی‌های هوشمند خود را نگه دارند (مانند زمانی که از دوربین استفاده می‌کنند) و نه تنها مسیرها، بلکه نقاط دیدنی و مکان‌های ساختمان‌ها و کسب‌وکارهای اطراف خود را در حین حرکت در گوشی‌های هوشمند خود مشاهده کنند و به جای دنبال کردن، یافتن مؤسسات در واقعیت افزوده را آسان‌تر می‌کند. جهت ها روی نقشه مسطح در گوشی های هوشمندشان. به گفته گوگل، این ویژگی همچنین به کاربران امکان می دهد مکان هایی را که در دید فوری آنها نیست، پیدا کرده و پیدا کنند. Google همچنین اطلاعات مرتبطی را در مورد مؤسسات مانند زمان‌بندی، جمعیت و قیمت‌گذاری در نشانگرهای Live View AR ارائه می‌کند.