Google برای برچسب زدن واضح نام مراکز سقط جنین ایالات متحده در جستجو، نقشه: جزئیات


گوگل اکنون نام مراکز پزشکی در ایالات متحده را که سقط جنین را انجام می دهند در جستجوی خود و همچنین در Google Maps به وضوح برچسب گذاری می کند. مدیران ارشد این غول فناوری آمریکایی به قانونگذاران آمریکایی اطلاع دادند که این شرکت برای جلوگیری از اشتباه گرفتن مراکز سقط جنین با مراکز ضد سقط جنین این اقدام را انجام می دهد. در اوایل این ماه، بیش از 650 کارمند در آلفابت، مالک گوگل، خواستار ارائه مزایای سقط جنین به پیمانکاران، تعلیق کمک های مالی به سیاستمداران ضد سقط جنین و محافظت بهتر از کاربران در برابر اطلاعات نادرست مرتبط با سقط جنین و درخواست های پلیس شدند.

مارک ایساکوویتز، معاون امور دولتی و سیاست عمومی ایالات متحده و کانادا در گوگل، در نامه ای به سناتور مارک وارنر و نماینده الیسا اسلاتکین توضیح داد که جستجوی عبارت “کلینیک های سقط جنین در نزدیکی من” اکنون امکاناتی را نشان می دهد که برای ارائه سقط جنین تایید شده اند. .

ایساکوویتز همچنین اضافه کرد که گوگل به کاربران اجازه می دهد جستجوی خود را برای دریافت نتایج سایر فهرست های مهم از جمله سازمان هایی که سقط جنین ارائه نمی کنند، گسترش دهند.

آخرین نامه گوگل در پاسخ به تاریخ 17 ژوئن وارنر و اسلاتکین است که در آن از ساندار پیچای، مدیر عامل آلفابت خواسته اند تا اقداماتی را برای جلوگیری از نتایج جستجوی گمراه کننده گوگل در مورد اطلاعات سقط جنین انجام دهد.

همانطور که قبلا ذکر شد، بیش از 650 کارگر آلفابت خواستار ارائه مزایای سقط جنین به پیمانکاران و تعلیق کمک های مالی به سیاستمداران ضد سقط جنین شدند. کارگران همچنین از گوگل درخواست کردند که از کاربران خود در برابر اطلاعات نادرست مرتبط با سقط جنین و همچنین درخواست های پلیس محافظت بهتری ارائه دهد.


برای آخرین اخبار و بررسی‌های فنی، Gadgets 360 را دنبال کنید توییتر، فیس بوک و اخبار گوگل. برای آخرین ویدیوها در مورد ابزارها و فناوری، در کانال YouTube ما مشترک شوید.

LastPass با نقض داده مواجه می شود. شرکت می گوید گذرواژه ای گرفته نشده است: جزئیات

منبع