Google ممکن است روی سرویس Find My Device کار کند تا حتی در حالت آفلاین نیز کار کند: گزارش

اگر سامسونگ بتواند از طریق Find My Device گوگل از مجموعه بزرگتری از تلفن های اندرویدی استفاده کند، پس از به روز رسانی برای پشتیبانی از ردیابی آفلاین از طریق مکانیزم مشابه، قابلیت های ردیابی دستگاه حتی بهتر می شود.

ممکن است Google در حال به روز رسانی سرویس Find My Device خود باشد. به‌روزرسانی جدید به کاربران امکان می‌دهد دستگاه‌های Android یا WearOS خود را ردیابی کنند حتی زمانی که دستگاه به اینترنت دسترسی ندارد. در حال حاضر، سرویس Find My Device به کاربران اجازه می دهد تا از راه دور دستگاه های Android و WearOS را که به یک حساب Google مرتبط هستند، مکان یابی، قفل، خروج از سیستم و پاک کردن آن ها را فقط در صورت اتصال به اینترنت پاک کنند. به‌روزرسانی جدید در لاگ تغییرات Google System Update برای دسامبر 2022 اشاره شده است.

با این حال، مهم است که توجه داشته باشید که هیچ تایید رسمی از طرف گوگل در مورد عرضه پشتیبانی ردیابی آفلاین برای سرویس Find My Device آن وجود ندارد.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع سرویس Find My اپل که از نظر ایمن و موثر بودن کارآمدترین است، همچنین از مکانیزم مشابهی استفاده می‌کند که بلوتوث دستگاه گمشده را درگیر می‌کند و به طور خودکار با سایر محصولات اپل در نزدیکی متصل می‌شود و سپس می‌تواند موقعیت مکانی را رله کند. دستگاه گم شده به صاحب

در حال حاضر، سرویس Find My Device Google برای دستگاه‌های Android و WearOS بر روی یک سیستم ردیابی مبتنی بر اینترنت کار می‌کند. با این حال، غول تولیدکننده گوشی های هوشمند کره جنوبی، سامسونگ، سرویس SmartThings Find خود را با اتصال به یک دستگاه دلخواه سامسونگ در نزدیکی خود از طریق بلوتوث و سپس انتقال مکان گمشده یا دزدیده شده سامسونگ به مالک، فعال می کند.

بر اساس گزارش SamMobile، غول جستجوی متعلق به Alphabet، گوگل، تغییرات خود را برای به‌روزرسانی‌های سیستم دسامبر 2022 خود به‌روزرسانی کرده است، که بیان می‌کند سرویس «دستگاه من را پیدا کن» اکنون از چارچوب جدیدی استفاده می‌کند که امکان دسترسی به آخرین گزارش‌های مکان شناخته شده را فراهم می‌کند. به منظور مکان یابی دستگاه های اندرویدی این شرکت ادعا می کند که این کار با استفاده از یک چارچوب “حریم خصوصی” در تغییرات ثبت شده است.

این گزارش افزوده است که عملکرد برتر سازنده آیفون از نظر ردیابی دستگاه های گم شده یا دزدیده شده به دلیل بهره مندی از دستگاه های نودال اپل در سراسر جهان است. هر دو شرکت از مکانیزم رمزگذاری انتها به انتها برای اطمینان از ایمن ماندن اطلاعات مکان استفاده می کنند. گویا گوگل نیز از مکانیزم مشابهی استفاده می کند.