Google Chrome برای دسک‌تاپ گزینه‌های سفارشی‌سازی مرورگر را با رنگ‌ها، تم‌های جدید تازه می‌کند

علاوه بر این، گوگل کروم همچنین در حال کار بر روی معرفی میانبر ورودی ماوس است که به کاربران امکان می دهد با دوبار کلیک، برگه ها را ببندند.


سامسونگ گلکسی A34 5G اخیرا توسط این شرکت در هند در کنار گوشی هوشمند گران قیمت Galaxy A54 5G راه اندازی شد. عملکرد این گوشی در برابر Nothing Phone 1 و iQoo Neo 7 چگونه است؟ ما در مورد این و موارد بیشتر در Orbital، پادکست Gadgets 360 بحث می کنیم. Orbital در Spotify، Gaana، JioSaavn، Google Podcasts، Apple Podcasts، Amazon Music و هر جایی که پادکست های خود را دریافت می کنید در دسترس است.
پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

علاوه بر «منظره» و «مناظر دریایی»، کاربران کروم دسته‌های دیگری نیز خواهند داشت که بر اساس موقعیت مکانی و میراث هنرمندان مرتب شده‌اند.

دامنه موجود گزینه های تصویر پس زمینه برای مرورگر کروم نیز با گزینه های جدیدتر گسترش یافته است.

تصاویری که توسط هنرمندان و جوامع بیشتری کلیک یا الهام گرفته شده اند نیز در خط لوله قرار دارند تا در روزهای آینده به تنظیمات سفارشی سازی کروم بروند.

به عنوان مثال، در ماه مارس سال جاری، گوگل کروم را برای کاربران اندرویدی با ویژگی جدیدی برای صفحه برگه جدید به روز کرد که به کاربران امکان می دهد به سرعت به جستجوهای قبلی خود پیمایش کنند.

گوگل شروع به ارائه ویژگی های شخصی سازی جدید برای مرورگر وب کروم خود در دسکتاپ کرده است. این مرورگر که تخمین زده می‌شود بیش از 2.65 میلیارد نفر از سراسر جهان از آن استفاده کنند، اکنون به اعضای انجمن اجازه می‌دهد تا تم‌ها و رنگ‌های بیشتری را آزمایش کنند. به منظور پیشنهاد گزینه‌های سفارشی‌سازی به دلخواه کاربران، کروم انتخاب‌های قبلی را دنبال می‌کند و گزینه‌ها را بر اساس آن نشان می‌دهد. در حال حاضر، این گزینه های سفارشی سازی جدید فقط به کاربران دسکتاپ کروم دسترسی دارند.

می‌توانید با باز کردن یک برگه جدید در کروم و کلیک کردن روی نماد «سفارشی کردن کروم» در گوشه سمت راست پایین، رنگ‌ها، تم‌ها و تنظیمات مختلف را در زمان واقعی آزمایش کنید. یک پانل جانبی جدید با ویژگی های سفارشی سازی موجود باز می شود. در اینجا، می‌توانید ویژگی‌های مختلف را آزمایش کنید و به راحتی ببینید که چگونه در صفحه برگه جدید شما با ایجاد تغییرات نشان داده می‌شوند. در پست وبلاگ رسمی گوگل آمده است که پانل کناری جدید ما، ویرایش‌های سفارشی‌سازی شما را به یاد می‌آورد.

«اگر در انتخاب تنها یک تصویر مشکل دارید، می‌توانید با کلیک کردن روی هر مجموعه تم و روشن کردن کلید «بازخوانی روزانه» از پس‌زمینه چرخشی لذت ببرید. یا، اگر از نمایه‌ها برای جدا نگه داشتن حساب‌های کاری و شخصی خود استفاده می‌کنید، سعی کنید به هر نمایه یک پس‌زمینه و رنگ مجزا بدهید تا بین آنها تفاوت قائل شوید.»

پانل کناری جدید در مرورگر کروم با چندین گرادیان رنگ بارگیری می شود که می تواند ظاهر کلی مرورگر را مطابق ترجیح کاربر تغییر دهد.

گوگل با اعلام رسمی آنچه کاربران کروم ممکن است بخواهند در توییتر به دنبال آن باشند را به اشتراک گذاشته است.

گوگل همچنین در تلاش است تا به کاربران اندروید اجازه دهد تاریخچه مرور خود را در 15 دقیقه گذشته پاک کنند.

این غول موتور جستجو در حال بارگیری مرورگر کروم خود با ویژگی های جدیدتر است تا تجربه شخصی تری را به کاربران خود در سراسر جهان ارائه دهد.

هنرمندان بومی آمریکا، هنرمندان LGBTQ، مجموعه هنرمندان لاتین، و مجموعه هنرمندان سیاه پوست از جمله دسته‌های جدیدی هستند که گزینه‌های تصویر پس‌زمینه را برای کاربران Chrome نشان می‌دهند.