Google One VPN در حال عرضه برای کاربران دسکتاپ با Mac جدید، برنامه‌های Windows: همه جزئیات

Google One در ابتدا ویژگی VPN را برای کاربران اندروید در اکتبر 2020 در ایالات متحده معرفی کرد. با VPN، Google رمزگذاری‌های ایمن را روی ترافیک آنلاین تلفن اضافه می‌کند، مهم نیست کاربر از چه برنامه یا مرورگری استفاده می‌کند.

Google One راه اندازی سرویس شبکه خصوصی مجازی (VPN) خود را برای کاربران دسکتاپ با برنامه های جدید مک و ویندوز آغاز کرده است. ویژگی VPN ابتدا در اکتبر 2020 در اندروید در ایالات متحده راه اندازی شد. فقط برای کاربرانی که مشترک طرح 2 ترابایتی یا بالاتر هستند قابل دسترسی است. VPN ارائه شده در Google One دارای گواهینامه اینترنت چیزهای امن (ioXt) است. این شرکت فناوری آمریکایی نیز اوایل سال جاری VPN را برای کاربران iOS آورده بود.

جدا از دسترسی VPN، طرح Premium شامل فضای ذخیره‌سازی در Google Drive، Gmail و Google Photos است. همچنین دسترسی به کارشناسان Google، جوایز فروشگاه Google (10 درصد بازگشت نقدی)، جلسات حرفه‌ای و وضعیت طلایی در Google Play Points را به ارمغان می‌آورد. کاربران می‌توانند VPN و فضای ذخیره‌سازی ابری خود را با حداکثر پنج عضو به اشتراک بگذارند، صرف نظر از اینکه اعضا از دستگاه Android یا iPhone استفاده می‌کنند.

Google One VPN در حال حاضر به ۲۲ کشور در سطح جهان محدود است. هند بخشی از کشورهایی نیست که این ویژگی در آنها موجود است. کشورهای دارای دسترسی به Google One VPN شامل اتریش، استرالیا، بلژیک، کانادا، دانمارک، فنلاند، فرانسه، آلمان، ایسلند، ایرلند، ایتالیا، ژاپن، مکزیک، هلند، نروژ، کره جنوبی، اسپانیا، سوئد، سوئیس، تایوان، انگلستان و آمریکا

این شرکت فناوری آمریکایی در فوریه امسال ویژگی VPN را برای کاربران iOS خود عرضه کرده بود. علاوه بر این، ویژگی VPN موجود با Google One نیز توسط اتحاد اینترنت چیزهای امن (ioXt) تأیید شده است.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

طرح 2 ترابایتی Google One با قیمت روپیه است. 650 در ماه یا روپیه 6500 در سال کاربران می توانند برای اطلاعات بیشتر به صفحه راهنمای Google One برای VPN مراجعه کنند.