Google Photos ممکن است به زودی تصاویر RAW را در کنار سایر تصاویر در فید اصلی برنامه نمایش دهد: گزارش


Google Photos ممکن است به زودی به‌روزرسانی رابط کاربری را دریافت کند. بر اساس گزارش ها، این اپلیکیشن به زودی ممکن است یک تجربه یکپارچه برای تصاویر RAW فراهم کند. فعال کردن ضبط RAW+JPEG در برنامه دوربین در تلفن‌های Pixel و Android در حال حاضر یک پوشه «Raw» روی دستگاه ایجاد می‌کند. به طور پیش فرض، گزینه “پشتیبان گیری” در این پوشه خاص خاموش است، حتی اگر “پشتیبان گیری” برای پوشه اصلی روشن باشد. از آنجایی که فایل‌های RAW در فضای ابری ذخیره‌سازی ذخیره نمی‌شوند، در فید اصلی برنامه Google Photos ظاهر نمی‌شوند.

طبق گزارش 9to5Google، Google Photos ممکن است به زودی فایل‌های RAW تصاویر RAW+JPEG را فعال کند تا در فید اصلی برنامه ظاهر شوند. Google Photos نسخه 6.20 یک تغییر آینده را فاش می کند که همیشه تصاویر RAW را بدون توجه به وضعیت پشتیبان گیری کاربر در فید اصلی ارائه می دهد. این بدان معناست که فایل RAW در کنار هر تصویر قابل مشاهده خواهد بود حتی اگر “پشتیبان گیری” Google Photos خاموش باشد.

در فید اصلی برنامه Google Photos، عکس JPEG و عکس RAW در کنار این به‌روزرسانی ظاهر می‌شوند. این گزارش می افزاید که Google Photos 6.20 هنوز به طور گسترده در دسترس نیست اما انتظار می رود به زودی عرضه شود.

Google Photos به‌روزرسانی‌های منظمی را دریافت کرده است که ویژگی‌های جدیدی را به برنامه اضافه می‌کند. در دسامبر 2022 گزارش شد که Google Photos در حال آزمایش یک دکمه جدید “جستجو” برای برنامه اندرویدی خود است که به کاربران امکان مشاهده عکس ها و شناسایی چهره ها را می دهد. احتمالاً دکمه جدید جایگزین دکمه لنز موجود در برنامه Photos خواهد شد. گوگل لنز اولین بار به عنوان یک برنامه مستقل در سال 2017 منتشر شد، اما بعداً به یک سرویس یکپارچه تبدیل شد. به روز رسانی های بیشتری در مورد دکمه “جستجو” در انتظار است.

در سپتامبر، Google Photos یک ویژگی اصلاح‌شده «Memories» با زیبایی‌شناسی تمیزتر و حرکت حرکتی عمودی نرم‌تر برای جابه‌جایی بین خاطرات اضافه شد.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

برای آخرین اخبار و بررسی‌های فنی، Gadgets 360 را دنبال کنید توییتر، فیس بوک و اخبار گوگل. برای آخرین ویدیوها در مورد ابزارها و فناوری، در کانال YouTube ما مشترک شوید.

Samsung Galaxy A14 5G و Samsung Galaxy A23 5G امروز عرضه می شوند: قیمت در هند، مشخصات، پیشنهادات راه اندازی

ویدیوی برگزیده روز

iQoo 11: The All Rounder

منبع