Google Pixel 7، Pixel 7 Pro، Pixel Watch تاریخ عرضه برای 6 اکتبر تعیین شد: همه جزئیات

در اطلاعیه‌ای در روز سه‌شنبه در فروشگاه ایالات متحده این شرکت، این شرکت فاش کرد که رویداد آتی راه‌اندازی Made by Google در ۶ اکتبر برگزار خواهد شد. «در ۶ اکتبر ۲۰۲۲ ساعت ۱۰ صبح به وقت شرقی [7:30pm IST]در صفحه فرود آمده است، ما به طور رسمی جدیدترین نمونه کار دستگاه های Google Pixel را طی یک رویداد زنده معرفی خواهیم کرد.

این شرکت روز سه شنبه اعلام کرد، تاریخ عرضه پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو گوگل برای 6 اکتبر تعیین شده است. این شرکت قبلاً در اوایل سال جاری در Google I/O جانشین‌های Google Pixel 6 و Pixel 6 Pro را معرفی کرده بود و رویداد بعدی عرضه سخت‌افزار آن قرار است تا یک ماه دیگر در یک رویداد زنده برگزار شود. محصول دیگری که در ماه مه توسط این شرکت مورد آزمایش قرار گرفت، Google Pixel Watch نیز در رویداد آتی Made by Google معرفی خواهد شد.

در همین حال، گوگل پیکسل واچ، که در ماه می نیز معرفی شد، نیز قرار است در این رویداد معرفی شود. به گفته گوگل، این اولین ساعت هوشمندی است که این شرکت طراحی و ساخته شده است و نرم افزار این شرکت را با تخصص سلامت و تناسب اندام Fitbit ادغام می کند. این ساعت هوشمند با تمام گوشی‌های هوشمند پیکسل و اندروید کار می‌کند و با تجربه جدید WearOS این شرکت کار می‌کند.
منبع

گوگل تایید کرده است که گوگل پیکسل 7، پیکسل 7 پرو و ​​گوگل پیکسل واچ را در رویداد 6 اکتبر عرضه خواهد کرد. این شرکت همچنین محصولات جدید خانه هوشمند Nest را معرفی خواهد کرد.

اولین بار توسط این شرکت در Google I/O در ماه مه معرفی شد، پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو گوگل توسط نسل دوم Tensor SoCهای این شرکت قدرت خواهند گرفت و بر روی اندروید 13 به صورت پیش فرض اجرا خواهند شد. گوگل می گوید چیپست جدید ویژگی های مفید و شخصی سازی شده برای عکس ها، فیلم ها، امنیت و تشخیص گفتار را در اختیار کاربران قرار می دهد.