Google Pixel 7 می تواند دارای سنسور هال باشد و ممکن است پشتیبانی از Flip Covers را بازگرداند


Google Pixel 6a اخیراً برای اولین بار در هند در روز پنجشنبه به فروش رسید. این شرکت اکنون می تواند تمرکز خود را به سمت خط تولید پیکسل 7 تغییر دهد که انتظار می رود شامل پیکسل 7 وانیلی و پیکسل 7 پرو باشد. اعتقاد بر این است که این مجموعه شامل نسل دوم Google Tensor SoC است. این خط تولید بخشی از شایعات بوده است و هر از چند گاهی مشخصات ادعایی بیشتری ظاهر می شود. اخیراً یک کد اشکال زدایی مشاهده شده است که نشان می دهد پیکسل 7 می تواند دارای سنسور سالن باشد.

قطعه کد ذکر شده بود خالدار توسط ویرایشگر فناوری میشال رحمان (@MishaalRahman). اسناد اشکال زدایی با اشاره به پیکسل 7 به وجود سنسورهای سالن اشاره می کند. بر اساس گزارش ها، این سنسورها آخرین بار توسط گوگل در پیکسل 2 قرار گرفتند.

رحمان در ادامه حدس می‌زند که گوگل پیکسل 6a می‌تواند دارای سنسور سالن نیز باشد، اگرچه در برگه مشخصات ذکر نشده است. ظاهراً این گوشی با درایورهای سنسور همراه است. سنسورهای هال برای تشخیص میدان مغناطیسی آهنرباهایی که معمولاً در پوشش‌های فلیپ قرار می‌گیرند طراحی شده‌اند. این امکان را به گوشی هوشمند می دهد تا تشخیص دهد که درب باز یا بسته است.

ممکن است گوگل با توجه به اینکه سری پیکسل 7 ممکن است دارای این سنسور باشد و Pixel 6a از قبل این سنسور را داشته باشد، ممکن است گوگل با پوشش‌های فلیپ کاور مخصوص خود بیاید.

بر اساس گزارشی که اخیرا منتشر شده است، پیکسل 7 می تواند دارای سنسور اصلی 50 مگاپیکسلی GN1 سامسونگ و سنسور فوق عریض سونی IMX381 باشد. از سوی دیگر، انتظار می‌رود پیکسل 7 پرو دارای سنسور تله‌فوتو 48 مگاپیکسلی سامسونگ GM1 باشد. اخیراً تصاویر زنده ادعایی از این گوشی هوشمند نیز به بیرون درز کرده است. این بیلد آزمایشی فرضی پیکسل 7 پرو روی اندروید 13 اجرا می‌شد و با اسم رمز «یوزپلنگ» شناخته می‌شد. گزارش قبلی اشاره می‌کند که می‌تواند دارای صفحه نمایش سامسونگ S6E3HC4 با وضوح 1440×3120 پیکسل باشد.


منبع