Google Pixel 7 Pro Tensor G2 نکاتی درباره بهبود عملکرد CPU و GPU: گزارش

همانطور که قبلا ذکر شد، این گزارش اشاره کرده است که تراشه Tensor G2 می‌تواند از همان ترکیب دو هسته Cortex-X1، دو هسته Cortex-A76 و چهار هسته Cortex-A55 استفاده کند. با این حال، گفته می‌شود که سرعت‌های افزایش‌یافته عملکرد Tensor G2 SoC را بهبود می‌بخشد و بنابراین، Pixel 7 Pro چند هسته‌ای حدود 10 درصد بنچمارک می‌کند.

گزارش اخیر 9to5Google با استناد به الف نشت توییتر توسط توسعه دهنده Kuba Wojciechowski، به بهبود CPU و GPU تراشه Tensor G2 اشاره کرده است. اطلاعات مربوط به آخرین تراشه Tensor گزارش شده است که از بنچمارک گوگل پیکسل 7 پرو به دست آمده است.

برای یادآوری، گوگل پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو قرار است در تاریخ 6 اکتبر به طور رسمی معرفی شوند. با نزدیک شدن به تاریخ انتشار شایعات، انتظار می رود این شرکت جزئیات بیشتری در مورد تراشه نسل دوم تنسور اعلام کند.

بنچمارک جدید Google Pixel 7 Pro که ظاهراً به صورت آنلاین منتشر شده است، بهبودهایی را در عملکرد CPU و GPU تراشه Tensor G2 نشان می‌دهد. گوگل پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو قرار است در جریان رویداد سخت افزاری گوگل که برای 6 اکتبر برنامه ریزی شده عرضه شوند. اکنون گزارش جدیدی نشان داده است که گفته می شود تراشه Tensor G2 از ترکیبی مشابه از دو هسته Cortex-X1، دو هسته Cortex- استفاده می کند. هسته های A76 و چهار هسته Cortex-A55 به عنوان نسل قبلی آن. با این حال، طبق گزارش‌ها، افزایش سرعت هسته، SoC Tensor G2 را بهبود بخشیده است و بنابراین عملکرد چند هسته‌ای Pixel 7 Pro را حدود 10 درصد افزایش داده است.

طراحی پشتی Pixel 7 و Pixel 7 Pro در ماه می در کنار Pixel 6a در Google I/O به نمایش گذاشته شد. در جریان این رویداد، گوگل اعلام کرده بود که این گوشی ها در پاییز 2022 بدون مشخص کردن تاریخ عرضه برای محصولات وارد بازار خواهند شد.


امروزه خرید یک گوشی هوشمند 5G مقرون به صرفه معمولاً به این معنی است که در نهایت “مالیات 5G” پرداخت می کنید. این برای کسانی که به دنبال دسترسی به شبکه های 5G به محض راه اندازی هستند چه معنایی دارد؟ در قسمت این هفته بدانید. Orbital در Spotify، Gaana، JioSaavn، Google Podcasts، Apple Podcasts، Amazon Music و هر جایی که پادکست های خود را دریافت می کنید در دسترس است.

منبع

گزارشی در ماه گذشته نشان داد که سامسونگ در حال کار بر روی نسل بعدی Tensor SoC گوگل و همچنین Exynos 1380 SoC داخلی خود است. Google Tensor G2 SoC آینده در گوشی‌های سری Pixel 7 قرار خواهد گرفت. طبق گزارش ها، SoC Tensor G2 دارای شماره مدل S5P9865 است.