Google Pixel 7a مجهز به سنسورهای دوربین دوگانه، صفحه نمایش OLED 90 هرتزی: گزارش

اطلاعات جدیدی در مورد گوگل پیکسل 7a با توجه به نمایشگر آن فاش شده است. طبق آخرین نکته، ممکن است گوگل از صفحه نمایش پنل OLED 90 هرتزی 1080p که توسط سامسونگ ساخته شده است، برای پیشنهاد مقرون به صرفه خود استفاده کند. این دستگاه را به عنوان یکی از بهترین نمایشگرها در بخش مقرون به صرفه نشان می دهد.

با این حال گوگل هیچ جزئیاتی از گوشی هوشمند مورد نظر را تایید نکرده است.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع Wojciechowski همچنین مجدداً نکته قبلی خود را در رابطه با پردازنده مورد استفاده در گوشی هوشمند با اسم رمز “سیاه گوش” که انتظار می‌رود با نام Google Pixel 7a معرفی شود، تایید کرد. کارشناس اطلاعات تایید کرد که تراشه های کوالکام توسط غول جستجو برای اتصال Wi-Fi و بلوتوث از طریق SoC Tensor خود گوگل که به عنوان درایور اصلی گوشی هوشمند عمل می کند، استفاده می شود. بر اساس گزارش Android Police، این اولین باری است که یک تلفن هوشمند مجهز به Tensor برای اتصال با تراشه های کوالکام جفت می شود.

گوگل اولین پیکسل سری A را با نام Google Pixel 3a راه اندازی کرد، با این فرض که تجربه پیکسل پرچمدار را در دستگاهی مقرون به صرفه با استفاده از مواد ارزان تر در دسترس قرار دهد. این به آرامی توسط شرکت با تکرار مواردی که تحت بودجه قابل دستیابی است، محو شده است.

در همین حال، انتظار می‌رود این دستگاه از شارژ بی‌سیم نیز پشتیبانی کند که اولین بار در بخش خود است. با این حال، طبق این نکته، سرعت شارژ بی سیم به 5 وات محدود می شود. 5W بسیار کند است، و نشان می دهد که پشتیبانی از شارژ بی سیم ممکن است توسط غول جستجو به عنوان یک فشار بازاریابی به جای یک عملکرد مفید در تلفن هوشمند استفاده شود.

Pixel 7a، محصول میان رده مقرون به صرفه گوگل با برچسب A به سری پیکسل 7 که قرار است در اواسط سال 2023 عرضه شود، مدت زیادی است که در حال انجام است. قبلاً پیش‌بینی می‌شد که Google Pixel 7a دارای تنظیمات سنسور دوربین سه‌گانه پشتی با سنسور ۵۰ مگاپیکسلی سامسونگ، سنسور ۶۴ مگاپیکسلی تله فوتو و سنسور ۱۳ مگاپیکسلی فوق عریض باشد. این اولین باری بود که سنسور تله فوتو به سری Pixel A راه پیدا می‌کرد. با این حال، Kuba Wojciechowski که قبلا این اطلاعات را فاش کرده بود، اکنون پیشنهاد کرده است که گوگل ممکن است لنز 50 مگاپیکسلی سامسونگ را از لیست حذف کرده باشد.