Google Pixel 8 Pro ممکن است ویژگی جدید Night Sight دریافت کند، پیشنهاد می کند Google Camera 8.8 APK Teardown را ارائه دهد.

انتظار می‌رود که سری Google Pixel 8 در ماه می و در رویداد I/O 2023 این شرکت به طور رسمی معرفی شود. انتظار می‌رود که جانشین پیکسل 7 با بازنگری کامل دوربین و حذف APK (کیت بسته اندروید) جدیدترین برنامه دوربین گوگل، اعتبار بیشتری به این شایعه اضافه کند. گزارش شده است که نسخه 8.8 برنامه دوربین Google برای گوشی‌های هوشمند پیکسل به یک ویژگی عکاسی جدید در Google Pixel 8 آینده اشاره می‌کند. ویژگی ادعا شده می‌تواند چندین دوربین را برای ایجاد عکس‌های Night Sight با جزئیات بیشتر ترکیب کند.

طبق گزارش‌ها، حذف APK نسخه 8.8 برنامه دوربین Google برای تلفن‌های هوشمند پیکسل شامل جزئیات پیکسل 8 و پیکسل 8 پرو و ​​اشاره‌ای به ویژگی «چند دوربین Super Res Zoom» است. با این ویژگی شایعه شده، هر دو سنسور دوربین اصلی و سنسور تله فوتو یک عکس را در مدت زمان طولانی می گیرند و دوربین Google می تواند آنها را در یک عکس Night Sight با جزئیات بیشتر ادغام کند.

Pixel 7 Pro سال گذشته نیز عملکرد مشابهی را ارائه داد. این دوربین هم با دوربین اصلی و هم با دوربین تله عکس می گیرد و قسمت مرکزی عکس ها را با جزئیاتی که معمولاً قابل مشاهده نیستند بهبود می بخشد.

رویداد I/O 2023 گوگل در 10 می برگزار می‌شود و انتظار می‌رود که این شرکت در کنفرانس سالانه خود از سری پیکسل 8 استفاده کند. انتظار می‌رود که یک تراشه جدید Tensor مبتنی بر Exynos 2300 SoC سامسونگ، قدرت این گوشی‌های جدید را تامین کند. پیکسل 8 پرو می‌تواند دارای صفحه‌نمایش تخت 6.52 اینچی با بریدگی سوراخ‌دار در مرکز برای دوربین سلفی باشد. گفته می شود که ابعاد آن 162.6 × 76.5 × 8.7 میلی متر است.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

گوگل هنوز توسعه سری پیکسل 8 را تایید نکرده است. بنابراین، این اطلاعات باید با کمی نمک گرفته شود.

این توسعه برای اولین بار توسط 9to5google هنگام بررسی برنامه Google Camera 8.8، نسخه جدیدی از برنامه دوربین گوگل برای گوشی های هوشمند پیکسل مشاهده شد. بر اساس این گزارش، گوگل ویژگی جدیدی را در پیکسل 8 پرو قرار خواهد داد که با ترکیب چند دوربین، عکس‌های Night Sight را بهبود می‌بخشد.