Google Pixel Drop با فوکوس ماکرو برای ویدیو، بررسی ایمنی منتشر می‌شود. Pixel Watch دارای ویژگی‌های سلامتی است

در همین حال، برنامه Recorder در گوشی‌های هوشمند پیکسل با قابلیت صادر کردن رونوشت‌ها از ضبط‌های صوتی به فایل Google Docs به‌روزرسانی شده است. این باید برای کسانی مفید باشد که برای رونوشت جلسات یا مصاحبه‌ها به برنامه اعتماد می‌کنند – این قابلیت در برنامه ضبط برای Pixel 6 و مدل‌های جدیدتر در دسترس خواهد بود. تصاویر پس زمینه سینمایی و تصویر زمینه ایموجی جدید که در Google I/O نشان داده شده است نیز به عنوان بخشی از به روز رسانی در دسترس هستند.

به عنوان بخشی از آخرین ویژگی کاهش یافته، گوشی پرچمدار گوگل پیکسل 7 پرو یک ویژگی جدید ماکرو فوکوس برای ویدیوها را دریافت می کند که به شما امکان می دهد دوربین تلفن خود را در حین ضبط ویدیو به یک شی نزدیک کنید، تا بر روی اشیاء کوچک مانند گل ها، میوه ها یا میوه ها تمرکز کنید. قطره های آب در همین حال، شارژ تطبیقی ​​برای تلفن‌های پیکسل از هوش مصنوعی استفاده می‌کند تا بر اساس عادات قبلی گوشی را به آرامی تا ۱۰۰ درصد شارژ کند تا سلامت باتری حفظ شود.

Pixel Watch اولین ساعت هوشمند گوگل با برند پیکسل است و همچنین با جدیدترین کاهش ویژگی، عملکرد جدیدی را ارائه خواهد کرد. هنگامی که ضربان قلب شما خیلی کم یا زیاد است، در حالی که شما غیرفعال هستید، می تواند هشدارهایی را صادر کند. همچنین می‌تواند میزان اشباع اکسیژن خون (SpO2) را از جمله زمانی که در خواب هستید، کنترل کند. به گفته این شرکت، همچنین می‌تواند زمانی که برای استراحت توقف می‌کنید، ردیابی تمرین را متوقف کرده و از سر بگیرد.

دارندگان Google Pixel و Pixel Watch آخرین به‌روزرسانی ماه ژوئن Pixel Feature Drop را دریافت می‌کنند که چندین ویژگی قابل توجه را به تلفن‌های هوشمند و نسل اول ساعت هوشمند این شرکت اضافه می‌کند. تلفن‌های پیکسل می‌توانند در صورت تصادف خودرو به مخاطبین اضطراری اطلاع دهند و یک ویژگی جدید بررسی ایمنی ارائه می‌دهند. Pixel 7 Pro می‌تواند ویدیوها را در حالت ماکرو ضبط کند، در حالی که دارندگان Pixel 6 و مدل‌های جدیدتر می‌توانند رونوشت‌های خود را از برنامه Recorder به فایل Google Docs صادر کنند.

Pixel Feature Drop برای ماه ژوئن برای کاربران در سراسر جهان، برای Pixel 4a و مدل‌های جدیدتر عرضه می‌شود. علاوه بر رفع باگ ها و وصله های امنیتی ژوئن، این به روز رسانی بسیاری از ویژگی های مفید را به گوشی های با برند پیکسل گوگل اضافه می کند. این به‌روزرسانی برای تلفن‌های پیکسل در هند نیز منتشر می‌شود و یکی از کارکنان Gadgets 360 پس از نصب آخرین به‌روزرسانی روی یک دستگاه پیکسل 7، توانست به این ویژگی‌های جدید دسترسی پیدا کند.


Google I/O 2023 شاهد بودیم که غول جستجو به طور مکرر به ما گفت که به هوش مصنوعی اهمیت می دهد، در کنار عرضه اولین تلفن تاشو و تبلت با برند پیکسل. امسال، این شرکت قصد دارد اپلیکیشن ها، خدمات و سیستم عامل اندروید خود را با فناوری هوش مصنوعی سوپرشارژ کند. ما در مورد این و موارد بیشتر در Orbital، پادکست Gadgets 360 بحث می کنیم. Orbital در Spotify، Gaana، JioSaavn، Google Podcasts، Apple Podcasts، Amazon Music و هر جایی که پادکست های خود را دریافت می کنید در دسترس است.
پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

گوگل همچنین ویژگی جدیدی را معرفی کرده است که در صورت تصادف خودرو، مخاطبین اضطراری شما را مطلع می کند. این توسعه یافته تشخیص تصادف موجود این شرکت است که به خدمات اضطراری در صورت تشخیص تصادف رانندگی هشدار می دهد. اگر به چکی که در یک بازه زمانی از پیش تعیین شده نمایش داده می‌شود، پاسخ ندهید، می‌توانید از ویژگی جدید بررسی ایمنی استفاده کنید که به مخاطبین شما اطلاع می‌دهد و مکان دقیق شما را به اشتراک می‌گذارد.