Google Pixel Watch اولین به‌روزرسانی OTA را دریافت می‌کند، اصلاحات و بهبودهایی را به ارمغان می‌آورد


Google Pixel Watch قرار است اولین به‌روزرسانی روی دستگاه (OTA) خود را دریافت کند. به‌روزرسانی جدید اعلام‌شده توسط غول جستجو برای همه دستگاه‌های دارای سیستم عامل Wear OS 3.5 از امروز در دسترس خواهد بود و در هفته آینده به صورت مرحله‌ای عرضه خواهد شد. به‌روزرسانی OTA با شماره 1.0.5.491529637 توسط کاربران Pixel Watch از برنامه تنظیمات در دستگاه پوشیدنی قابل نصب است. این به روز رسانی هیچ ویژگی جدید مهمی را به همراه ندارد، اما اصلاحات و بهبودهایی را در Google Pixel Watch معرفی می کند. نصب آخرین به‌روزرسانی OTA، وصله امنیتی دسامبر را نیز به همراه دارد.

غول جستجو در یک پست وبلاگی که انتشار آن را اعلام می کند، تأیید کرد که کاربران Google Pixel Watch که روی Wear OS 3.5 اجرا می شود، اعلانی از در دسترس بودن آخرین به روز رسانی OTA دریافت خواهند کرد.

گوگل چهار اصلاح و بهبودی را که آخرین به‌روزرسانی OTA برای Pixel Watch به ارمغان می‌آورد فهرست کرده است و شامل اصلاحاتی برای تماس‌ها، تنظیمات، ویژگی‌های Watch Face و Fitbit Exercise می‌شود.

اصلاحات و بهبودهایی در تماس با نمایه هندزفری انجام شده است، در حالی که اصلاحاتی نیز برای کاهش خطا در صورت عدم نمایش اطلاعات صحیح توسط Watch Face انجام شده است. یک دکمه جابجایی صرفه جویی در باتری به منوی تنظیمات Pixel Watch با سیستم عامل Wear OS 3.5 اضافه شده است. در همین حال، تمرین Fitbit همچنین از نظر طرح تمرینی که گاهی اوقات در صفحه نمایش ساعت پیکسل قطع می شود، راه حلی پیدا کرده است.

یک سند پشتیبانی از Google قبلاً فاش کرده بود که دستگاه‌های Pixel Watch تا سه سال از ویژگی‌ها و به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری برخوردار می‌شوند. غول جستجو همچنین تعهد خود را برای ارائه منظم این به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری برای ساعت پیکسل اعلام کرده بود.

Google Pixel Watch در ماه اکتبر با صفحه نمایش 1.2 اینچی AMOLED راه اندازی شد و از Exynos 9110 SoC که با پردازنده Cortex M33 و 2 گیگابایت رم همراه شده است، عرضه شد.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

برای آخرین اخبار و بررسی‌های فنی، Gadgets 360 را دنبال کنید توییتر، فیس بوک و اخبار گوگل. برای آخرین ویدیوها در مورد ابزارها و فناوری، در کانال YouTube ما مشترک شوید.

یک مقام دولتی می گوید که وب سایت ICMR با 6000 تلاش ناموفق هک در روز مورد هک قرار گرفته است.

TSMC کارخانه نیمه هادی ایالات متحده را در آریزونا توسعه می دهد و قصد دارد تا سال 2026 دومین تاسیسات خود را بسازد.

ویدیوی برگزیده روز

تازه وارد توییتر شده اید؟ در اینجا چند ویژگی جالب وجود دارد که باید درباره آنها بدانید

منبع